Zamknij

Marcin Mroczek świętuje rocznicę ślubu i chwali się zdjęciem

Redakcja
21.07.2017 14:11
Marcin Mroczek
fot. Instagram

Aktor "M jak miłość", Marcin Mroczek, na rocznicę ślubu podzielił się z fanami zdjęciem z tego wydarzenia. To już cztery lata.

20 lipca minęły cztery lata od chwili, kiedy Marcin Mroczek i jego ukochana, Marlena Muranowicz, na ceremonii ślubnej w podwarszawskim Tarczynie powiedzieli sobie "tak". Jak widać, aktorowi serialu "Ma jak miłość" zebrało się na wspomnienia, bo postanowił uczcić rocznicę pięknym zdjęciem, które umieścił na Instagramie. Na fotce oczywiście są szczęśliwi i zakochani, świeżo upieczeni państwo młodzi. Zdjęcie aktor opisał słowami Karola Wojtyły: "Miłość mi wszystko wyjaśniła, Miłość wszystko rozwiązała - dlatego uwielbiam tę Miłość, gdziekolwiek by przebywała".

Fanom zdjęcie bardzo się spodobało, bo błyskawicznie pojawiło się pod nim wiele komentarzy i polubiono jest ponad 12 tysięcy razy. "Piękna żonka", "Wszystkiego dobrego oraz kolejnych cudownych wspólnych chwil! Piękną masz żonę!!", "Jakie fajne zdjęcie, aż miło popatrzeć. Serdeczności i wiele szczęścia na kolejne lata!" - to wybrane z dziesiątek miłych komentarzy użytkowników Instagrama.

Przypomnijmy, że półtora roku temu na świat przyszedł pierwszy potomek Marcina i Marleny - syn Ignacy. Wkrótce pojawi się kolejny.

Trzymamy kciuki i gratulujemy kolejnej rocznicy ślubu.

RadioZET.pl/SA