Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Marcin Mroczek świętuje rocznicę ślubu i chwali się zdjęciem

21.07.2017 14:11

Aktor "M jak miłość", Marcin Mroczek, na rocznicę ślubu podzielił się z fanami zdjęciem z tego wydarzenia. To już cztery lata.

Marcin Mroczek fot. Instagram

20 lipca minęły cztery lata od chwili, kiedy Marcin Mroczek i jego ukochana, Marlena Muranowicz, na ceremonii ślubnej w podwarszawskim Tarczynie powiedzieli sobie "tak". Jak widać, aktorowi serialu "Ma jak miłość" zebrało się na wspomnienia, bo postanowił uczcić rocznicę pięknym zdjęciem, które umieścił na Instagramie. Na fotce oczywiście są szczęśliwi i zakochani, świeżo upieczeni państwo młodzi. Zdjęcie aktor opisał słowami Karola Wojtyły: "Miłość mi wszystko wyjaśniła, Miłość wszystko rozwiązała - dlatego uwielbiam tę Miłość, gdziekolwiek by przebywała".

Fanom zdjęcie bardzo się spodobało, bo błyskawicznie pojawiło się pod nim wiele komentarzy i polubiono jest ponad 12 tysięcy razy. "Piękna żonka", "Wszystkiego dobrego oraz kolejnych cudownych wspólnych chwil! Piękną masz żonę!!", "Jakie fajne zdjęcie, aż miło popatrzeć. Serdeczności i wiele szczęścia na kolejne lata!" - to wybrane z dziesiątek miłych komentarzy użytkowników Instagrama.

Przypomnijmy, że półtora roku temu na świat przyszedł pierwszy potomek Marcina i Marleny - syn Ignacy. Wkrótce pojawi się kolejny.

Trzymamy kciuki i gratulujemy kolejnej rocznicy ślubu.

RadioZET.pl/SA

Oceń