Zamknij

Marcin Tyszka o Małgorzacie Kożuchowskiej: „Potrafi wypić troszkę szampana i odpiąć wrotki”

Sylwia Wamej
02.12.2019 14:30
Marcin Tyszka
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Marcin Tyszka wyznał, jaka prywatnie jest Małgorzata Kożuchowska. Jak się okazuje, aktorka, która w środowisku uchodzi za gwiazdę bez skandali na koncie, lubi się dobrze bawić. Jak imprezuje Małgorzata Kożuchowska?

Marcin Tyszka zdradził sekret Małgorzaty Kożuchowskiej

Małgorzata Kożuchowska i Marcin Tyszka znają się już 20 lat. Choć aktorka nie ma na swoim koncie żadnych skandali i uchodzi za kobietę z klasą, potrafi mieć ostre poczucie humoru i lubi imprezować. Marcin Tyszka udzielił niedawno krótkiego wywiadu „Faktowi”. Zdradził w nim, która ze sławnych przyjaciółek – Joanna Krupa czy Małgorzata Kożuchowska lepiej sprawdza się podczas wspólnych imprez. Tyszka stwierdził, że Joanna Krupa skupia się teraz na macierzyństwie, jednak Małgorzata Kożuchowska jest świetnym kompanem do imprezowania.

Marcin Tyszka o imprezowaniu z Małgorzatą Kożuchowską

Małgosia potrafi wypić troszkę szampana i odpiąć wrotki. Zdarzyło się, że tańczyliśmy na stole i to wcale nie była szósta rano, tylko 17, stara knajpa w Lizbonie. To takie wspomnienia, o których kiedyś będzie można napisać książkę – powiedział Marcin Tyszka.

Marcin Tyszka i Małgorzata Kożuchowska mieli okazję ze sobą współpracować podczas ostatniej, ósmej edycji „Top Model”, w której aktorka była gościem specjalnym.

Zagłosuj

Oglądałeś/ łaś "Top Model"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW