Zamknij

Margaret nie chce wychodzić za mąż?

Redakcja
12.07.2017 11:58
Margaret nie wyjdzie za mąż?
fot. ons.pl

Niedawno Margaret skończyła 26 lat, w związku z czym zaczyna rozważać, jak chciałaby widzieć się w przyszłości. W jednym z wywiadów przyznała, że niekoniecznie ma ochotę wyjść za mąż. Dlaczego?

Życie gwiazd i celebrytów często toczy się nieco innym trybem. Małżeńskie plany, dzieci, rozwody - wszystko przeplata się na różnych etapach życia. Są gwiazdy, które nigdy nie zdecydowały się np. na związek małżeński, a są takie - jak np. Doda - które mają już za sobą rozwód. Margaret prawdopodobnie znajdzie się w tej pierwszej grupie. W wywiadzie, którego udzieliła magazynowi Gala, wokalistka przyznaje, że zaczyna się już czuć jak kobieta w średnim wieku. W swojej wypowiedzi zauważyła, że 26 lat już się zaokrągla do trzydziestki. "Niedługo będę kobietą przed trzydziestką!" - mówi.

Zapytana o plany na życie - jak dziecko czy małżeństwo - odpowiedziała, że nie ma tradycyjnego podejścia do małżeństwa. "Instytucja małżeństwa wydaje mi się przykurzona (...). Moi rodzice są szczęśliwi, ale wielu innych pozytywnych przykładów nie znajduję" - mówi. Oprócz tego dodaje, że "małżonka" to "brzydkie słowo", w którym zaznacza się podległość kobiety mężczyźnie. Dlatego właśnie Margaret uważa, że matką prawdopodobnie będzie, ale małżonką to już niekoniecznie. Jednocześnie zauważa, że "prawdopodobnie gada bzdury". "Co ja tam wiem o związkach?" - pyta.

Uważacie, że to dobre podejście?

RadioZET.pl/SA