Zamknij

Maria Konarowska, gwiazda „Azja Express”, zdradziła płeć dziecka. Chłopiec czy dziewczynka?

Sylwia Wamej
02.09.2019 14:00
Maria Konarowsk
fot. Viphoto/ East News

Maria Konarowska niebawem po raz pierwszy zostanie mamą. Gwiazda programu „Azja Express” zdradziła swoim fanom płeć pierwszej pociechy. Chłopiec czy dziewczynka?

Maria Konarowska zdradziła płeć dziecka

Maria Konarowska spodziewa się pierwszego dziecka. Gwiazda „Azja Express” chętnie chwali się ciążowymi zdjęciami na Instagramie. Teraz zdradziła płeć maluszka. Jak się okazuje, Maria Konarowska przywita niebawem na świecie córeczkę. Aktorka i córka Joanny Szczepkowskiej na nagraniu opublikowanym na portalu społecznościowym nie ukrywa radości.

It is a girl! #myfavouritegirl – napisała Maria Konarowska. Pod radosnym nagraniem pojawiła się masa pozytywnych komentarzy i gratulacji od fanów. „Kochana, wygrałaś”, „Dziewczynka! Wygrałaś, ale się cieszę”, „Taka szczęściara jak Ty, nie mogło być inaczej”, „ogromne gratulacje” pisali wielbiciele aktorki.

Maria Konarowska: Ciąża jej służy

Maria Konarowska na swoim koncie ma role w takich produkcjach jak m.in. „Kopciuszek”, „Pierwsza miłość” oraz „Ojciec Mateusz”. Szerszej publiczności Maria Konarowska dała się też poznać jako uczestniczka programu „Azja Express”, w którym wzięła udział razem z Agnieszką Włodarczyk. Aktorki zajęły drugie miejsce w programie. 

Patrząc na ostatnie zdjęcia Marii Konarowskiej, można napisać jedno: ciąża bardzo jej służy. Na najnowszym zdjęciu aktorka wypoczywa na Mazurach. Po mocno zaokrąglonych kształtach widać, że rozwiązanie tuż-tuż.

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW