Zamknij

Maria Konarowska jest w szpitalu. Gwiazda "Azji Express" komentuje swój stan zdrowia

Sylwia Wamej
09.12.2019 16:42
Maria Konarowska
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Maria Konarowska niedawno po raz pierwszy została mamą malutkiej Gai. Młoda mama musiała wrócić do szpitala po porodzie. W najnowszym wpisie na Instagramie, gwiazda "Azji Express" skomentowała swój stan zdrowia.

Maria Konarowska trafiła do szpitala. Gwiazda komentuje swój stan zdrowia

Maria Konarowska niedawno urodziła swoje pierwsze dziecko - córeczkę Gaję. 39-letnia aktorka niedługo po porodzie musiała ponownie trafić do szpitala. Choć z jej maleńką córeczką Gają było wszystko w porządku, młoda mama skarżyła się, że jest cała opuchnięta.

"Musiałam wrócić do szpitala, a właściwie iść do innego. Czas ciąży był dla mnie cudowny i niesamowicie piękny. Natomiast połóg nie traktuje mnie zbyt łaskawie" - wyjaśniała córka Joanny Szczepkowskiej. Gwiazda "Azji Express" w najnowszym wpisie na Instagramie skomentowała swój stan zdrowia. Maria Konarowska zdradziła, że okres ciąży był dla niej łaskawy i myślała, że tak samo się stanie, gdy już urodzi.

Okazało się, że jest inaczej. "Do domu zostałam wypisana w miarę szybko, ZA szybko jak się okazało...z powodu ogromnego osłabienia musiałam wrócić do szpitala. Oszczędzę Wam teraz szczegółów całej historii. Piszę TERAZ, bo do tematu wrócę na pewno, tylko się muszę trochę pozbierać.Powoli dochodzę do siebie i jestem na szczęście pod opieką wspaniałej załogi szpitala im. Świętej Rodziny" - napisała aktorka.

Maria Konarowska. Kim jest?

Maria Konarowska to młodsza córka Joanny Szczepkowskiej. Szerszej publiczności dała się poznać, biorąc udział w hitowym programie TVN "Azja Express". Na szklanym ekranie debiutowała w serialu "Na Wspólnej". Grała również w takich serialach jak m.in. "Kopciuszek" oraz "Pierwsza miłość".

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW