Zamknij

Maria Konarowska w bikini. Gwiazda "Azji Express" pokazała ciążowy brzuszek

Sylwia Wamej
01.10.2019 16:02
Maria Konarowska
fot. Tricolors/ East News

Maria Konarowska jest już w zaawansowanej ciąży. Gwiazda "Azji Express" opublikowała ostatnio zdjęcie w kostiumie kąpielowym, który wyeksponował ciążowy brzuszek.

Maria Konarowska pokazała zaawansowany ciążowy brzuszek

Maria Konarowska chętnie dokumentuje swoją ciążę na Instagramie. Gwiazda "Azji Express" niebawem zostanie po raz pierwszy mamą, a czas ciąży stara się wykorzystać bardzo aktywnie. Aktorka opublikowała ostatnio zdjęcia w bikini, eksponując dość pokaźne, ciążowe kształty. Z opisu dowiadujemy się, że aktorka spędziła jesienny dzień, pływając na basenie.

"Jeśli z różnych powodów nie da się zacząć poniedziałku aktywnie i ruszyć od rana z tego przysłowiowego kopyta w tydzień, to zawsze można tak ten poniedziałek skończyć. Ja przepłynęłam ze dwadzieścia basenów, a moja córeczka zrobiła w tym czasie pewnie z milion obrotów, kuksańców, kopnięć i wymachów przeróżnych (BTW, tego się nie da z niczym porównać)" - napisała aktorka na swoim profilu. Gwiazda zdradziła też, że spodziewa się córeczki.

Maria Konarowska popularność zdobyła w "Azji Express"

Maria Konarowska popularność widzów zdobyła, biorąc udział w reality-show "Azja Express", w którym wystąpiła będąc w parze z Agnieszką Włodarczyk. Aktorki zdobyły drugie miejsce w programie, przegrywając z Michałem Żurawskim. Prywatnie Maria Konarowska jest córką Joanny Szczepkowskiej i starszą siostrą aktorki - Hanny Konarowskiej.

Zagłosuj

Lubisz podróżować?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW