Zamknij

Marieta Żukowska wywołała burzę na Instagramie postem o naturalności. Aktorka przeprosiła urażone fanki

Sylwia Wamej
31.10.2019 13:53
Marieta Żukowska
fot. Instagram.com/ Marieta Żukowska

Marieta Żukowska wywołała burzę na swoim instagramowym profilu. Poszło o naturalność. Przekaz wpisu zamiast aprobaty fanek wywołał mieszane emocje. Marieta Żukowska postanowiła przeprosić swoje obserwatorki.

Marieta Żukowska wywołała burzę postem o naturalności

Marieta Żukowska chyba nie spodziewała się, że jej najnowszy post, w którym przedstawiła ironiczną grafikę odnoszącą się do naturalności wśród kobiet, spotka się z aż tak dużą krytyką ze strony fanów. 37-letnia aktorka dodała grafikę, na której znalazł się podpis: Jestem zagrożonym gatunkiem kobiet: mam własne paznokcie, włosy, brwi, rzęsy, usta i cycki. Pod wpisem rozpętała się żywa dyskusja, a fanki Żukowskiej nie ukrywały, że są urażone jej wpisem. 

Farbuję włosy i robię hybrydy, jestem gorsza od naturalnych kobiet? Nie sądzę. Te wymalowane ze sztucznymi rzęsami, cyckami, ustami tez nie są gorsze!!!; jestem jak najbardziej za naturalnością i mentalnością 'pokochaj siebie taką jaka jesteś' ale ponad to uważam, że każda kobieta ma prawo decydować o sobie i o swoim wyglądzie. Jeśli ktoś chce doklejać codziennie rzęsy, włosy, paznokcie i wstrzykiwać sobie botoks ma do tego absolutne prawo. Przestańmy oceniać się nawzajem pod każdym względem. Większość z nas codziennie poprawia swoją urodę malując się czy układając fryzurę. Niektóre po prostu robią to bardziej permanentnie; …i jestem lepsza od tych wszystkich kobiet, które zmieniają w sobie cokolwiek z wymienionych; Megasłaby przekaz tego postu. Na pewno nie miły. Życzę ci życzliwości i akceptacji dla wszystkich, którzy mają inne wybory (przy czym jednocześnie nie krzywdzą innych) – to tylko niektóre spośród licznych komentarzy fanek Mariety.

Marieta Żukowska przeprosiła swoje fanki

Aktorka najwyraźniej przejęła się krytycznymi komentarzami, bo w kolejnym poście przeprosiła swoje fanki.

Moje kochane dziewczyny ......mój ostatni post wywołał tyle komentarzy ,że postanowiłam Wam na niego odpowiedzieć . Uważam ,że każda kobieta jest piękna i niepowtarzalna , niezależnie od wszystkiego......czy jest większa czy mniejsza ........czy wyższa czy niższa ......czy ma rzęsy doczepione czy ich nie ma czy ma itp .... i niech sobie robi co chce !!!! Chciałabym Was tylko zachęcić do takiego myślenia ,że każda inność jest warta wszystkiego ,na każdą „niedoskonałość” można popatrzeć z czułością i uśmiechnąć się do siebie .... ale jeśli coś innego ma Wam poprawić humor to też ok ,bo przecież ....Szczęśliwe jesteśmy najpiękniejsze !!!!! Jeżeli wcześniejsza ironia Was obraża -przepraszam nie to było moim celem – napisała gwiazda.

Zagłosuj

Jesteś aktywny/a na Instagramie?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW