Zamknij

Marina skończyła 30 lat. Wojciech Szczęsny wyprawił jej bajkowe urodziny. Kto pojawił się na imprezie?

Sylwia Wamej
05.07.2019 13:32
Marina Łuczenko
fot. Tricolors/ East News

Marina Łuczenko-Szczęsna skończyła 30 lat. Wojciech Szczęsny postanowił zrobić żonie urodzinową niespodziankę i wyprawił jej huczne urodziny. Na imprezie nie zabrakło znanych koleżanek z branży show-biznesu. Kto się pojawił?

Marina Łuczenko świętowała 30. urodziny. Wojciech Szczęsny wyprawił żonie niespodziankę

Marina Łuczenko kilka dni temu świętowała swoje 30. urodziny. Mogłoby się wydawać, że piosenkarka zorganizuje wystawne przyjęcie urodzinowe, jednak zrobił to za nią jej mąż Wojciech Szczęsny, który wyprawił dla niej przyjęcie-niespodziankę. Marina zdjęciami z urodzin pochwaliła się oczywiście na swoim Instagramie. Impreza odbyła się w Cannes, a organizator przyjęcia Wojciech Szczęsny zadbał o to, aby wszystko było w iście bajkowym stylu.

Marina Łuczenko: Kto pojawił się na imprezie?

Na imprezie pojawiło się kilka znanych koleżanek z branży, m.in. Anna Lewandowska, Patricia Kazadi i Joanna Opozda. Wygląda na to, że impreza udała się, a sama zainteresowana podziękowała mężowi za przemiły wieczór.

łuczka_1
fot. Instagram.com/ Marina Łuczenko
z24965406IH,Marina-Luczenko
fot. Instagram.com/ Patricia Kazadi

„Dziękuję Ci kochanie za tak piękną niespodziankę urodzinową, jesteś niemożliwy. Magiczny wieczór w gronie rodziny, przyjaciół i znajomych” – napisała Marina na Instagamie. Celebrytka najwyraźniej cieszy się, że zaczyna nowy etap w swoim życiu. „30 to to nowe 20” – napisała na swoim Insta Stories. 

Zagłosuj

Lubisz imprezować?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW