Zamknij

Mariusz Pudzianowski odchodzi z "The Brain". Zastąpi go Remigiusz Wierzgoń

Redakcja
25.07.2017 13:39
Remigiusz Wierzchoń
fot. Instagram

Remigiusz Wierzgoń będzie nowym jurorem "Teh Brain. Genialny umysł". 2 edycja programu w TV rozpocznie się już jesienią 2017, a nie zobaczymy w niej Mariusza Pudzianowskiego, na którego miejsce pojawi się właśnie Rezi. Kim jest nowy juror?

Remigiusz Wierzgoń to nowy juror "The Brain" 2, który zastąpi na tym miejscu Mariusza Pudzianowskiego.

Kim jest Remigiusz Wierzgoń?

Remigiusz jest dobrze znany internautom jako ReZi - 21-letni youtuber testujący gry i prowadzący vloga o sporcie i nie tylko. Swoją przygodę z YouTubem Remigiusz zaczynał jako nastolatek - osiem lat temu. Dziś jest bardzo znany w polskiej sieci, a jego filmiki mają setki tysięcy wyświetleń. Teraz, dzięki show Polsatu ReZi stanie się jeszcze bardziej popularny także wśród widzów telewizyjnych. Nowym zajęciem ReZi pochwalił się na Instagramie:

Już od kilku miesięcy wiadomo, że będzie druga edycja programu "The Brain. Genialny umysł". Format cieszył się dużym zainteresowaniem, a castingi do nowych odcinków rozpoczęły się w połowie maja 2017. Ci, którzy zakwalifikowali się do programu, będą mieli szansę powalczyć o nagrodę pieniężną w wysokości 30 tysięcy złotych. W każdym odcinku programu pojawi się pięciu uczestników - osób o "genialnych umysłach". Wygra tylko jeden z nich głosami jurorów oraz widzów w studiu.

"The Brain. Genialny umysł" 2 - kiedy premiera?

Drugi sezon programu o genialnych umysłach pojawi się w jesiennej ramówce TV Polsat. Dokładna data premiery nie jest znana.

Poza nowym jurorem, Remigiuszem Wierzgoniem, w jury pozostają Anita Sokołowska, Cezary Żak oraz dr Mateusz Gola zajmujący się badaniami nad mózgiem.

RadioZET.pl/WirtualneMedia/SA