Zamknij

Marta Chodorowska przeszła metamorfozę. Gwiazda „Rancza” błyszczy na salonach

Sylwia Wamej
27.09.2019 13:26
Marta Chodorowska
fot. Instagram.com/ Marta Chodorowska

Marta Chodorowska znana m.in. z serialu „Ranczo” nieczęsto prezentuje się na show-biznesowych wydarzeniach. Tym razem zagościła na premierze spektaklu „O co biega” i trzeba przyznać, że wręcz błyszczała na ściance.

Gwiazda „Rancza” na salonach. Ale błyszczy

Marta Chodorowska nie biega na każde wydarzenie show-biznesowe. Aktorka starannie selekcjonuje zaproszenia na imprezy. Ostatnio pojawiła się na premierze sztuki teatru Capitol „O co biega”. 37-letnia gwiazda na ściance błyszczała i to dosłownie. Marta Chodorowska postawiła na dopasowaną, srebrną, połyskującą sukienkę, do której dobrała czarne szpilki i kopertówkę w podobnym kolorze. Marta na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie z premiery spektaklu, które bardzo spodobało się jej fanom. Pięknie, gwiazda zawsze błyszczy – pisali wielbiciele.

Marta Chodorowska znana jest z roli m.in. w „Ranczu”

Marta Chodorowska widzom znana jest z m.in. serialu „Ranczo”, w którym grała Klaudię Kozioł. Na swoim koncie ma też role w takich produkcjach jak m.in. „Ojciec Mateusz” i „Pierwsza miłość”. Na dużym ekranie widzowie mogli oglądać ostatnio Martę w filmie Marka Koterskiego – „7 uczuć”. Prywatnie Marta jest mamą 5-letniego syna Władysława.

Zagłosuj

Lubisz oglądać telewizję?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW