Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Marta Manowska pokazała się w wannie pełnej płatków róż. Fani podzieleni

09.09.2019 11:46

Marta Manowska opublikowała na Instagramie zmysłowe zdjęcie, na którym pozuje w wannie wypełnionej płatkami róż. Nie wszystkim wielbicielom gwiazdy "Rolnik szuka żony" zdjęcie przypadło do gustu. Dziennikarka postanowiła odpowiedzieć na krytyczne komentarze.

Marta Manowska fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Marta Manowska skrytykowana przez fankę 

Marta Manowska nie ukrywała, że jedną z jej pasji są podróże. Dziennikarka chętnie publikuje fotografie z egzotycznych wojaży. Tym razem podzieliła się z fanami zdjęciem  Bali, na którym pozuje w wannie pełnej płatków róż. Piękne i radosne zdjęcie nie spodobało się niektórym internautom. Oburzenie wyrazili szczególnie obrońcy ekologii.

"Jak można ukrócić życie tylu pięknym kwiatom? I na dodatek czuć się z tym szczęśliwie? Myślę, że w momencie, kiedy mówi się tyle o ochronie natury, osoby publiczne powinny wstydzić się takich czynów! A tu jaka radość?! Wstyd, gdzie tu mowa o ekologii? Przecież z takich drobiazgów zbudowana jest nasza ziemia" - napisała jedna z internautek.

Marta Manowska nie pozostała obojętna na komentarz fanki. Postanowiła jej odpowiedzieć. "Myślę, że to opadnięte kwiatki, nie zrywane. Przygotowane na przyjazd. Jestem wegetarianką, oszczędzam wodę, światło, ograniczam plastik. Polecam - pisała Marta Manowska. Oczywiście nie zabrakło również pozytywnych komentarzy ze strony fanów. "Jak cudownie, Martusia", "tak można żyć", "no cudnie" - komentowali fani.

Marta Manowska. Gwiazda "Rolnik szuka żony" o swojej pracy

Marta Manowska, prowadząca "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości" w jednym z wywiadów mówiła, że po raz pierwszy jest dumna z tego, co robi. "Uważam, że programy, które prowadzę, pozytywnie wpłynęły na postrzeganie w Polsce osób dojrzałych. Cieszą mnie zmiany w życiu bohaterów „Rolnika” czy „Sanatorium”, nowe związki, dzieci, które się z nich urodziły. Mam w pamięci ich uśmiechy, iskry, które pojawiały się w oczach. Dla mnie to największa nagroda" - mówiła Marta Manowska w rozmowie z magazynem "Gala".

RadioZET.pl/SW

Zagłosuj

Oglądasz "Rolnik szuka żony"?

Oceń