Zamknij

Marta Manowska pokazała się w wannie pełnej płatków róż. Fani podzieleni

Sylwia Wamej
09.09.2019 11:46
Marta Manowska
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Marta Manowska opublikowała na Instagramie zmysłowe zdjęcie, na którym pozuje w wannie wypełnionej płatkami róż. Nie wszystkim wielbicielom gwiazdy "Rolnik szuka żony" zdjęcie przypadło do gustu. Dziennikarka postanowiła odpowiedzieć na krytyczne komentarze.

Marta Manowska skrytykowana przez fankę 

Marta Manowska nie ukrywała, że jedną z jej pasji są podróże. Dziennikarka chętnie publikuje fotografie z egzotycznych wojaży. Tym razem podzieliła się z fanami zdjęciem  Bali, na którym pozuje w wannie pełnej płatków róż. Piękne i radosne zdjęcie nie spodobało się niektórym internautom. Oburzenie wyrazili szczególnie obrońcy ekologii.

"Jak można ukrócić życie tylu pięknym kwiatom? I na dodatek czuć się z tym szczęśliwie? Myślę, że w momencie, kiedy mówi się tyle o ochronie natury, osoby publiczne powinny wstydzić się takich czynów! A tu jaka radość?! Wstyd, gdzie tu mowa o ekologii? Przecież z takich drobiazgów zbudowana jest nasza ziemia" - napisała jedna z internautek.

Marta Manowska nie pozostała obojętna na komentarz fanki. Postanowiła jej odpowiedzieć. "Myślę, że to opadnięte kwiatki, nie zrywane. Przygotowane na przyjazd. Jestem wegetarianką, oszczędzam wodę, światło, ograniczam plastik. Polecam - pisała Marta Manowska. Oczywiście nie zabrakło również pozytywnych komentarzy ze strony fanów. "Jak cudownie, Martusia", "tak można żyć", "no cudnie" - komentowali fani.

Marta Manowska. Gwiazda "Rolnik szuka żony" o swojej pracy

Marta Manowska, prowadząca "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości" w jednym z wywiadów mówiła, że po raz pierwszy jest dumna z tego, co robi. "Uważam, że programy, które prowadzę, pozytywnie wpłynęły na postrzeganie w Polsce osób dojrzałych. Cieszą mnie zmiany w życiu bohaterów „Rolnika” czy „Sanatorium”, nowe związki, dzieci, które się z nich urodziły. Mam w pamięci ich uśmiechy, iskry, które pojawiały się w oczach. Dla mnie to największa nagroda" - mówiła Marta Manowska w rozmowie z magazynem "Gala".

RadioZET.pl/SW

Zagłosuj

Oglądasz "Rolnik szuka żony"?

Liczba głosów: