Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Ewelina Pacyna, Michał Adamski
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Marta Manowska pozuje na Instagramie bez makijażu. Internauci: „Piękna kobieca naturalność”

25.10.2019 13:00

Marta Manowska aktywnie prowadzi swój Instagram. Prezenterka publikuje nie tylko zdjęcia z planów zdjęciowych, na których jest starannie umalowana. Manowska pokazała ostatnio fotografię, na której nie ma make-upu. Internauci nie szczędzili Marcie komplementów.

Marta Manowska fot. Instagram.com/ Marta Manowska

Marta Manowska pokazała się bez makijażu na Instagramie

Marta Manowska zaskarbiła sobie sympatię widzów, występując w takich programach jak „Rolnik szuka żony” oraz „Sanatorium miłości”. Gwiazda na swoim Instagramie ma liczne grono obserwujących, które komplementuje każde jej zdjęcie.

Ostatnio 35-letnia gwiazda opublikowała bardzo naturalną fotografię, na której pozuje bez makijażu. Czas wracać do domu – napisała Marta, oznaczając w poście program „Sanatorium miłości”.  Fani zasypali gwiazdę masą ciepłych słów. Taka najpiękniejsza; pięknie pani wygląda na tym zdjęciu; piękna kobieca naturalność. Ślicznie pani wygląda – pisali internauci.

„Sanatorium miłości”: kiedy pierwszy odcinek?

Przypomnijmy, że premierowy odcinek „Sanatorium miłości” wyemitowany zostanie 5 stycznia 2020 roku. W drugiej edycji programu wystąpi 12 uczestników. Widzowie zobaczą dziesięć odcinków programu. „Sanatorium miłości” nagrywane jest w Sanatorium Równica w Ustroniu. Postrzegam bycie swatką jako osoba, która ma szansę, sposobność i przyjemność bycia obecną przy momentach najważniejszych dla dwojga ludzi  powiedziała w wywiadzie dla „Teleexpressu na Deser” jakiś czas temu Marta Manowska.

Zagłosuj

Będziesz oglądać "Sanatorium miłości"?

RadioZET.pl/SW

Oceń