Zamknij

Marta Wierzbicka bardzo schudła. Pochwaliła się nową figurą w bikini. Fani są zaniepokojeni

Sylwia Wamej
24.06.2019 10:12
Marta Wierzbicka
fot. Tricolors/ East News

Marta Wierzbicka w ostatnim czasie sporo schudła. Gwiazda „Na Wspólnej” pochwaliła się nową figurą w bikini. Choć koleżanki z branży są zachwycone nowym wizerunkiem Marty, zdaniem niektórych komentujących gwiazda przesadziła z odchudzaniem.

Marta Wierzbicka pochwaliła się nową figurą w bikini

Marta Wierzbicka przeszła w ostatnim czasie sporą metamorfozę. Gwiazda zrzuciła sporo kilogramów i nic dziwnego, że teraz chętnie odsłania ciało. W długi weekend gwiazda „Na Wspólnej” wybrała się nad wodę. „Cześć! Fajny długi weekend? Kto zaczyna wakajki?” – napisała Marta Wierzbicka na instagramowym profilu. Dodała, że nie ma „dwóch pępków”, odnosząc się do blizny na brzuchu.

Zdjęciem zachwycone były koleżanki z branży, m.in. Zosia Zborowska i Maja Bohosiewicz. „Jakie szczęście i ciało”, „Ale figura boska” – napisały pod zdjęciem Wierzbickiej. Niektórzy fani byli jednak zaniepokojeni wyglądem Wierzbickiej. Ich zdaniem gwiazda prezentuje się zbyt szczupło.

Fani zaniepokojeni szczupłym wyglądem Marty Wierzbickiej

„Marti... coś za chudo”, „Strasznie schudłaś”, „Za chuda, skóra i kości”, „Jejku, laska, zdecydowanie za chudo. Ja wiem, że twoje ciało i twoja sprawa, ale bez obrazy – to już wygląda bardzo niezdrowo, kochana” – komentowali fani.

Marta Wierzbicka dała się poznać fanom jako sympatyczna Ola z „Na Wspólnej”. W 2017 roku odeszła z serialu, jednak w 2019 roku ponownie wróciła na plan. Oprócz grania w serialu 28-letnia aktorka występuje również w Teatrze Capitol. Marta Wierzbicka podłożyła też głos pod tytułową postać w filmach „Alicja w krainie czarów” i „Alicja po drugiej stronie lustra”.

Zagłosuj

Lubisz oglądać seriale?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW