Zamknij

Marta Wierzbicka po raz pierwszy pokazała partnera na Instagramie: „To jest to”

Sylwia Wamej
23.09.2019 10:20
Marta Wierzbicka
fot. Viphoto/East News

Marta Wierzbicka jest zakochana. Gwiazda „Na Wspólnej” po raz pierwszy pokazała swojego chłopaka na Instagramie. Romantyczne, czarno-białe zdjęcie zachwyciło fanów aktorki.

Marta Wierzbicka pokazała chłopaka na Instagramie

Marta Wierzbicka jest bardzo szczęśliwa w życiu prywatnym. Gwiazda na swoim Instagramie nieśmiało dawała do zrozumienia swoim fanom, że ma nowego chłopaka, jednak do tej pory nie zdecydowała się pokazać wspólnego zdjęcia. W końcu na jej profilu pojawiło się romantyczne zdjęcie, na którym zakochani się całują. Marta nie zdecydowała się jednak pokazać twarzy partnera. Najwyraźniej bardzo chce chronić jego prywatność. Czułej czarno-białej fotografii towarzyszy opis To jest to. Fani nie kryją zachwytu i życzą Marcie Wierzbickiej dużo szczęścia.

W życiu Marty Wierzbickiej pojawiły się ostatnio zmiany i to nie tylko w związku z nową miłością. Aktorka „Na Wspólnej” przeszła dużą metamorfozę. Sporo schudła, według niektórych nawet za bardzo. Aktorka uspokajała fanów, że czuje się bardzo dobrze. Po prostu zaczęła zdrowiej się odżywiać i ograniczać słodycze.

Do wszystkich tych, którzy komentowali to zdjęcie - mam się bardzo dobrze! Szczerze? Nigdy chyba nie miałam się lepiej! – pisała na swoim Instagramie. 

Marta Wierzbicka żali się, że media pytają ją o wygląd

Marta Wierzbicka w jednym z wywiadów żaliła się, że jej wygląd był szeroko komentowany w mediach, odkąd aktorka skończyła 18 lat.

Mam wrażenie, że o innych młodych aktorkach nie mówi się tyle, co o moim ciele. Od kiedy skończyłam 18 lat, zaczęło się robić o mnie głośno w kontekście mojego biustu, a potem, gdy przybrałam trochę na wadze. Byłam notorycznie pytana o biust. Gdy mówiłam, że nie chcę o nim rozmawiać, bo to moja sprawa, temat był nakręcany – podkreślała.

Zagłosuj

Jesteś zakochany/a?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW