Zamknij

Marta Wierzbicka z "Na Wspólnej" zachwyciła metamorfozą. Bardzo schudła

Sylwia Wamej
06.06.2019 13:46
Marta Wierzbicka
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Marta Wierzbicka była jedną z zaproszonych gwiazd na 20-lecie Sephory. Gwiazda "Na Wspólnej" zachwyciła metamorfozą. Uwagę zwróciła szczupła sylwetka aktorki. Widać, że Marta znacznie schudła.

Marta Wierzbicka pochwaliła się metamorfozą

Marta Wierzbicka była jedną z gwiazd, która pojawiła się na 20-leciu marki Sephora. 28-letnia aktorka pozowała w towarzystwie m.in. Julii Wieniawy czy Anny Lewandowskiej. Marta Wierzbicka na evencie zaprezentowała perfekcyjną figurę. Trzeba przyznać, że w ostatnim czasie Marta sporo schudła.  Do tej pory stosowała wiele diet odchudzających, jednak żadna nie przynosiła pożądanego efektu. Jak zdradziła na Instagramie, tym razem w staraniach o szczupłą sylwetkę pomogło jej liczenie kalorii oraz aktywność fizyczna.

EN_01379770_0091 (1)
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Marta Wierzbicka na 20-lecie Sephory wybrała zwiewną wzorzystą sukienkę, do której dobrała białe, sportowe sneakersy. Trzeba przyznać, że wyglądała kwitnąco. Martę Wierzbicką widzowie będą mogli ponownie oglądać w "Na Wspólnej"

Marta Wierzbicka wraca na plan "Na Wspólnej"

Marta Wierzbicka po dwóch latach odejścia z serialu TVN wróciła na jego plan. Powrót serialowej Oli widzowie TVN zobaczą w odcinkach po wakacjach. Na razie produkcja serialu nie zdradza, w jakich okolicznościach Ola przyjedzie do Polski z Anglii. Nie wiadomo też, na jak długo zostanie."Nie było mnie równo dwa lata na planie serialu. Dokładnie w maju padł ostatni klaps. Byłam bardzo zdenerwowana i zestresowana, wczoraj wieczorem nie mogłam zasnąć. To była pozytywna ekscytacja, zastanawiałam się, co się zmieniło. Ale gdy usiadłam w charakteryzacji, dowiedziałam się, że zmieniło się niewiele. W ekipie są wciąż ci sami ludzie. Mam wrażenie, że tego się nie zapomina. Wracasz i od razu wiesz, co grasz, kim jest twoja postać. Przez tyle lat ciężko to zapomnieć" - powiedziała 28-letnia aktorka w jednym z wywiadów.

RadioZEt.pl/ SW