Zamknij

Marta Żmuda-Trzebiatowska u Wojewódzkiego. „Lepiej być ozdobą ekranu, niż nie być”

Sylwia Wamej
09.10.2019 10:10
Marta Żmuda Trzebiatowska
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Marta Żmuda-Trzebiatowska gościła na kanapie u Kuby Wojewódzkiego, w którym opowiedziała m.in. o roli w filmie Xawerego Żuławskiego „Mowa ptaków”. Nie zabrakło też pytań o życie prywatne Marty. Jak sobie poradziła w programie showmana?

Marta Żmuda-Trzebiatowska u Kuby Wojewódzkiego. Opowiedziała o związku z Kamilem Kulą 

Marta Żmuda-Trzebiatowska zagościła w programie Kuby Wojewódzkiego. 35-letnia gwiazda pojawiła się w związku z głośnym filmem Xawerego Żuławskiego – „Mowa ptaków”. Nie zabrakło też pytań związanych z życiem prywatnym aktorki. Wojewódzki bez ogródek zapytał o związek z młodszym partnerem – Kamilem Kulą.

Jakie to wrażenie być z młodszy facetem? – wypalił Wojewódzki.

Młodsi faceci są czasem dużo bardziej dojrzalsi niż starsi. Kiedyś sam powiedziałeś, że to jak pytanie w komisie samochodowym. To można tam zapytać o przebieg – odpowiedziała Żmuda-Trzebiatowska. 

Marta Żmuda Trzebiatowska u Wojewódzkiego o rolach w serialach

Wojewódzki zwrócił też uwagę na to, że Marta przez długi czas była postrzegana jako ozdoba ekranu. Bolało cię to, że jesteś postrzegana jako ozdoba wszystkich seriali. Bolało cię to? – zapytał Wojewódzki. Lepiej być ozdobą ekranu, niż nie być.[...] Zaczęło mi to doskwierać. Chciałam czegoś więcej.[...] Wiele razy miałam moment zwątpienia. Nieraz myślałam, żeby to wszystko rzucić. Być może mocna rola w „Mowie ptaków” zmieni filmową karierę Marty.

Zagłosuj

Widziałeś/łaś już "Mowę ptaków"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW