Zamknij

Marta Żmuda Trzebiatowska na wspólnym zdjęciu z byłą dziewczyną jej męża

Sylwia Wamej
23.10.2019 14:14
Marta Żmuda Trzebiatowska
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Marta Żmuda Trzebiatowska opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje z kolegami z teatru Kwadrat. Na fotografii pozuje z m.in. byłą dziewczyną jej męża – Anną Karczmarczyk.

Marta Żmuda Trzebiatowska na wspólnym zdjęciu z byłą dziewczyną jej męża

Marta Żmuda Trzebiatowska najczęściej publikuje zdjęcia, na których pokazuje życie zawodowe. Jak się okazuje, aktorka współpracuje z byłą dziewczyną jej męża – Anną Karczmarczyk. Obie aktorki grają razem w jednym teatrze. Marta Żmuda Trzebiatowska pokazała ostatnio na Instagramie zdjęcie z Poznania, w którym aktorzy warszawskiego teatru Kwadrat grali spektakl. a w Poznaniu piękna pogoda, aż się nie chce iść na próbę – napisała Żmuda Trzebiatowska. Na fotografii uwieczniony został też kolega aktorek – Krzysztof Kwiatkowski.

Anna Karczmarczyk: Kim jest jej obecny partner?

Kamil Kula, obecny mąż Marty Żmudy Trzebiatowskiej, kilka lat temu spotykał się z Anną Karczmarczyk. Podobno aktorka bardzo przeżyła rozstanie. Na szczęście gwiazda „Na dobre i na złe” spotkała miłość swojego życia – producenta telewizyjnego Pascala Litwina. Poznali się, gdy aktorka brała udział w „Tańcu z gwiazdami”. Rok temu zakochani stanęli na ślubnym kobiercu. Na ich instagramowych profilach nie brakuje wspólnych zdjęć, na których nie szczędzą sobie czułości.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW