Zamknij

Uczestniczka "MasterChefa" pokazała się nago. Zamieściła zmysłowe zdjęcie na Instagramie

Sylwia Wamej
29.07.2019 16:18
Martyna Chomacka
fot. Instagram.com/ Martyna Chomacka

Martyna Chomacka pokazała na swoim Instagramie odważne zdjęcie. Gwiazda "MasterChefa" pokazała się nago na Bali. Uwagę fanów zwrócił również piękny tatuaż na plecach.

Martyna Chomacka nago na Instagramie

Martyna Chomacka opublikowała zmysłowe, ale jednocześnie subtelne zdjęcie. Uczestniczka 7. edycji "Masterchefa" pokazała fanom nagie zdjęcie na Bali. Fotografia, na której Martyna pozuje w wannie wypełnioną pianą odsłania, ale jednocześnie zasłania intymne miejsca, dlatego fotografia jest wysmakowana. Sama zainteresowana tak podpisała zdjęcie:

"Zawsze chciałam mieć łazienkę z olbrzymim oknem. A już o oknie na dżungle i wielkiej wannie to nawet nie śmiałam śnić. Jak się okazuje na Bali można spełnić bardzo wiele różnych marzeń" - napisała Martyna Chomacka.

Martyna Chomacka z "MasterChefa" publikuje wrażenia z Bali

Uwagę internautów zwrócił również tatuaż, czarno-biały kwiat na plecach.

"Kobieto, zdradź gdzie te malunki na ciele robiłaś?! Gdzie i jaki salon, bo oszaleje". Spora część fanów była pod wrażeniem wdzięków gwiazdy "MasterChefa".. "Pani Matyno, proszę już nie przesadzać z tym kuszeniem", "nie można tak kolegów kusić", "Afrodyta odsłoniła swe boskie wdzięki" - pisali fani.

Martyna Chomacka zajęła trzecie miejsce w 7. edycji "MasterChefa". Gdy program się skończył, skupiła się na prowadzeniu bloga, ale też podróżowaniu po świecie, gdzie odrywa nowe smaki.  Będąc na Bali Martyna regularnie zamieszcza posty, gdzie informuje swoich fanów o warsztatach kulinarnych, które tam przeprowadziła. Publikuje też zdjęcia pięknej przyrody i oczywiście pysznego jedzenia. Smakuje je oczywiście w tamtejszych restauracjach.

Zagłosuj

Lubisz podróżować?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW