Zamknij

Martyna Wojciechowska zmieniła fryzurę. Gwiazda postawiła na ostre cięcie

Sylwia Wamej
24.09.2019 11:29
Martyna Wojciechowska
fot. Artur Zawadzki/Reporter/East News

Martyna Wojciechowska do tej pory nosiła długie, proste blond włosy. Gwiazda postawiła jednak na ostre cięcie i teraz nosi krótkie włosy. Jak się prezentuje w nowej fryzurze?

Martyna Wojciechowska zmieniła fryzurę. Gwiazda postawiła na ostre cięcie

Martyna Wojciechowska zmieniła fryzurę. Do tej pory kojarzona była z długimi, prostymi blond włosami, jednak to już przeszłość. Gwiazda programu „Kobieta na krańcu świata” postawiła na ostre cięcie i obcięła włosy na krótko. Króciutką fryzurę nosiła wiele lat temu, jeszcze za czasów prowadzenia „Big Brothera”. Fani na tę zmianę zareagowali bardzo różnie, choć spora część stwierdziła, że woli jednak Martynę w dłuższych włosach. Trzeba przyznać, że to bardzo duża zmiana, która zaskoczyła fanów dziennikarki. Niektórzy z nich dopytywali, czy to nie przypadkiem stare zdjęcie.

Martyna Wojciechowska stawia na naturalność

Martyna Wojciechowska to gwiazda, która zarówno w kwestii mody, jak i urody stawia na naturalność. W jednym z wywiadów tak mówiła o dbaniu o siebie:

Nie ulegam modzie wykraczania poza granicę kosmetyki. Mam wrażenie, że w naszym show-biznesie powoli przeżywamy atak klonów. Niektóre moje koleżanki po fachu trudno już poznać. Wiele jest do siebie tak podobnych, że się muszę długo zastanowić, jak ma na imię, bo nie jestem przekonana, czy to na pewno ona, bo te duże usta, ostrzyknięte policzki... – mówiła w jednej z rozmów. Sama zainteresowana na co dzień nosi bardzo delikatny makijaż, a w modzie jest wierna wygodnemu stylowi.

Zagłosuj

Często zmieniasz fryzurę?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW