Zamknij

Mateusz Banasiuk pokazał urocze zdjęcie z synkiem. Fani" Rozczulające, przepiękne"

Sylwia Wamej
16.08.2019 12:25
Mateusz Banasiuk
fot. Adam Jankowski/ Reprter/ East News

Mateusz Banasiuk odpoczywa na wakacjach w Grecji. Aktor uraczył ostatnio swoich fanów pięknym zdjęciem z dwuletnim synem Heniem na rękach. Wielbiciele aktora obsypują w komnetarzach komplementami i zastanawiają się, kiedy synek Magdaleny Boczarskiej i Mateusza Banasiuka tak urósł.

Mateusz Banasiuk pochwalił się zdjęciem synka Henia na Instagramie

Mateusz Banasiuk odpoczywa na wakacjach. Aktor rzadko pokazuje swojego synka Henia w mediach społecznościowych, jednak tym razem zrobił wyjątek. Zdjęcie z Grecji, na którym Mateusz Banasiuk z czułością Tuli małego Henia podbija serca fanów. Ci nie szczędzą ciepłych komentarzy pod uroczym zdjęciem i zastanawiają się, kiedy synek Magdaleny Boczarskiej i Mateusza Banasiuka tak wyrósł. "Piękna miłość", i to jest prawdziwe zdjęcie. Szczere bez żadnych poz", "ojej, jak cudownie"-  zachwycali się fani.  Fotografię skomentował też Piotr Stramowski, który sam niebawem zostanie tatą. "Piękne zdjęcie" - napisał krótko.

Mateusz Banasiuk zagra w filmie "Furioza". Kiedy premiera?

Mateusz Banasiuk wykorzystuje jak tylko może rodzinne chwile z z ukochaną - Magdaleną Boczarską i  synkiem, bo już niedługo czeka go pracowity i gorący okres.34-letniego aktora fani będą mogli niebawem zobaczyć w filmie "Furioza". Fabuła produkcji osadzona jest w środowisku służb specjalnych, kiboli oraz kibiców. Premiera obrazu, w którym zobaczymy też m.in. Mateusza Damięckiego i Weronikę Książkiewicz przewidziana jest na jesień.

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/SW