Zamknij

Mateusz z "Gogglebox" schudł 140 kilogramów. Nagim zdjęciem pochwalił się na Instagramie

Sylwia Wamej
16.08.2019 10:58
Mateusz Borkowski
fot. Instagram.com./bigborkowski/boy

Mateusz Borkowski, który znany jest z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" zrzucił aż 140 kilogramów. Metamorfozą pochwalił się w mediach społecznościowych. Nagie zdjęcie Mateusza wywołało poruszenie wśród fanów.

Mateusz Borkowski schudł aż 140 kilogramów. Metamofozą pochwalił się na Instagramie

Mateusz Borkowski, którego fani kojarzą z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" przeszedł niesamowitą metamorfozę. Uczestnik lubianego przez widzów programu TTV schudł aż 140 kilogramów. Borkowski od wielu lat walczył z otyłością. Oprócz odpowiedniej diety, którą stosował i ćwiczeń, przeszedł też operację zmniejszenia żołądka. Finalnie schudł 140 kilogramów. Ostatnio podzielił się z fanami efektami swojej metamorfozy. Mateusz opublikował na Instagramie nagie zdjęcie, na którym zasłania się jedynie białą kartką "Love Haters".

Fani zachwyceni metamorfozą i odwagą Mateusza

"Love Haters. Skóra, w której żyję, z którą żyję i którą kocham. Pisz, co chcesz, bo możesz, a u mnie i tak będzie: goodlife forever." - napisał Mateusz Borkowski. Fani są dumni z ciężkiej pracy Mateusza. "Brawo, uwielbiam Cię,  "gratulacje, zrobiłeś wielką rzecz", "szacunek za odwagę" - pisali fani. Na zdjęciu mocno widać niedoskonałości ciała Mateusza, mocno pomarszczoną skórę na brzuchu. Jednak, jak podkreślił, teraz kocha swoje ciało. Mateusz Borkowski to jeden z najbardziej charyzmatycznych i odważnych komentatorów programu. W mediach społecznościowych obserwuje go już aż 145 tysięcy followersów.

Zagłosuj

Oglądasz "Gogglebox"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW