Zamknij

Matka dała niemowlęciu zaciągnąć sie papierosem. Zdjęcie opublikowała w sieci

Redakcja
31.05.2017 11:14
matka dała dziecku papierosa
fot. screen

Po sieci krąży zdjęcie niemowlaka, który zaciąga się papierosem. Na Instagram wrzuciła je matka dziecka, która dla żartu dała maluchowi "dymka". Zdjęcie wywołało wielkie oburzenie internautów.

Od kilku dni w internecie krąży zdjęcie dziecka z papierosem. Obraz ten wywołał oburzenie w mediach społecznościowych, a komentujący go wzywają odpowiednie służby do wyciągnięcia wobec matki dziecka konsekwencji jej nieodpowiedzialnego zachowania - włącznie z pozbawieniem opieki. Kobieta "dla żartu" podała maluchowi papierosa, by się zaciągnął, zrobiła zdjęcie i opublikowała je z komentarzem, że to pierwsze próby z paleniem.

Pod fotką natychmiast pojawiły się dziesiątki komentarzy od zbulwersowanych internautów. Obraz wirusowo rozniósł się w sieci, choć matka dziecka od razu wyjaśniła, że dziecko tylko raz dostało papierosa do ust i ledwo się zaciągnęło. "To miało być dla żartu" - dodała. Jej tłumaczenia nie przyniosły rezultatu i na pewno nie uspokoiły tych, którzy zobaczyli zdjęcie.

1

"Z tą kobietą jest coś nie tak. Ona nawet nie dostrzega w tym nic złego. Czy to biedactwo nie dławiło się potem dymem? Czy to też byłoby dla ciebie zabawne? Naprawdę, kobieto - bo nie nazwę cię matką - jeśli uważasz, że to jest ok i akceptowalne w social mediach, to co takiego robisz za zamkniętymi drzwiami?" - głosi jeden z wpisów. "Jestem strasznie wzburzona. Nie mogę w to uwierzyć! Naprawdę boję się o to dziecko. Z tą matką jest coś nie tak" - pisze ktoś inny.

Nie sposób się z tym nie zgodzić. Jakiego jesteście zdania?

Zagłosuj

Czy zdjęcie dziecka z papierosem jest dla Was zabawne?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SA