Zamknij

Matthew McConaughey przeszedł wielką przemianę: przytył do nowej roli

Redakcja
27.01.2017 16:21
Matthew McConaughey przeszedł wielką przemianę: przytył do nowej roli
fot. Matthew McConaughey

Matthew McConaughey bardzo przytył i zmienił się nie do poznania. Wszystko z powodu przygotowań do kolejnej roli, w której zagra zapalonego poszukiwacza złota.

To już nie pierwszy raz, kiedy Matthew McConaughey decydowanie odmienił swój wygląd, by lepiej dopasować się do swojej roli. Wcześniej dramatycznie schudł do roli w "Dallas Buyers Club", znanego pod polskim tytułem "Witaj w klubie". Ta rola chorego na AIDS przyniosła mu statuetkę Oscara. Czy do nowej roli poszukiwacza złota przygotuje się równie dobrze?

W swojej kolejnej roli - tym razem w dramacie "Gold" - Matthew McConaughey będzie niezbyt atrakcyjnym, lekko otyłym i łysiejącym biznesmenem, który w latach 90. rusza do Indonezji, by odnaleźć kryjące się tam złoża złota. Jego eskapada ma małe szanse na powodzenie, ale Kenny Wells dopina swego i staje się niezwykle bogaty. Niestety, bardzo szybko znajduje się wielu chętnych na odnaleziony przez niego skarb.

 

Jak zdradził aktor, przygotowania do tej roli, czyli nabranie kilogramów, były niezwykle przyjemne. W wywiadzie dla magazynu Playboy McConaughey stwierdził, że czuł się świetnie, jadł ci i kiedy chciał, nie miał wyrzutów sumienia z powodu obżarstwa i dobrze mu się spało. Czy można chcieć więcej?

Ciekawe, jak ta zmiana wpłynie na jego grę aktorską. Zobaczcie, jak prezentuje się trailer produkcji.

RadioZET.pl/AS