Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Matthew McConaughey przeszedł wielką przemianę: przytył do nowej roli

27.01.2017 16:21

Matthew McConaughey bardzo przytył i zmienił się nie do poznania. Wszystko z powodu przygotowań do kolejnej roli, w której zagra zapalonego poszukiwacza złota.

Matthew McConaughey przeszedł wielką przemianę: przytył do nowej roli fot. Matthew McConaughey

To już nie pierwszy raz, kiedy Matthew McConaughey decydowanie odmienił swój wygląd, by lepiej dopasować się do swojej roli. Wcześniej dramatycznie schudł do roli w "Dallas Buyers Club", znanego pod polskim tytułem "Witaj w klubie". Ta rola chorego na AIDS przyniosła mu statuetkę Oscara. Czy do nowej roli poszukiwacza złota przygotuje się równie dobrze?

W swojej kolejnej roli - tym razem w dramacie "Gold" - Matthew McConaughey będzie niezbyt atrakcyjnym, lekko otyłym i łysiejącym biznesmenem, który w latach 90. rusza do Indonezji, by odnaleźć kryjące się tam złoża złota. Jego eskapada ma małe szanse na powodzenie, ale Kenny Wells dopina swego i staje się niezwykle bogaty. Niestety, bardzo szybko znajduje się wielu chętnych na odnaleziony przez niego skarb.

 

Jak zdradził aktor, przygotowania do tej roli, czyli nabranie kilogramów, były niezwykle przyjemne. W wywiadzie dla magazynu Playboy McConaughey stwierdził, że czuł się świetnie, jadł ci i kiedy chciał, nie miał wyrzutów sumienia z powodu obżarstwa i dobrze mu się spało. Czy można chcieć więcej?

Ciekawe, jak ta zmiana wpłynie na jego grę aktorską. Zobaczcie, jak prezentuje się trailer produkcji.

RadioZET.pl/AS

Oceń