Zamknij

Mąż Agnieszki Kaczorowskiej pokazał zdjęcie z dzieckiem. "Moja żona to bohaterka"

Sylwia Wamej
29.07.2019 14:09
Maciej Pela i Agnieszka Kaczorowska
fot. Instagram.com./agakaczor

Agnieszka Kaczorowska została mamą. Razem z ukochanym Maciejem Pelą przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko - wyczekaną córeczkę. Maciej Pela opublikował urocze zdjęcie i wpis, w którym nie ukrywa szczęścia i dumy.

Agnieszka Kaczorowska urodziła. Maciej Pela nie ukrywa dumy

Agnieszka Kaczorowska urodziła. Gwiazda "Klanu" przywitała na świecie pierwsze dziecko, wyczekaną córeczkę. Szczęścia nie ukrywa też mąż Agnieszki Kaczorowskiej - Maciej Pela. Tancerz opublikował na profilu zdjęcie ukochanej żony i córeczki. Podkreślił, że jego żona jest bohaterką.

"Moja żona to bohaterka! @agakaczor kocham i dziękuję! Stan na 28.07 - liczba zmienionych pieluch: 8, kup: 2, snu: niewiele, endorfin: niezliczona ilość!" - napisał Maciej Pela na swoim Instagramie.

Agnieszka Kaczorowska: "Zostaliśmy oblani miłością"

Agnieszka Kaczorowska również nie ukrywa radości, że maleństwo w końcu pojawiło się na świecie. 
"Zostaliśmy oblani miłością. 26 lipca na świat przyszła nasza kruszynka, nasz cud, nasze szczęście.Rodzinka w komplecie" - napisała gwiazda "Klanu".

Maciej Pela i Agnieszka Kaczorowska są szczęśliwym małżeństwem od 2018 roku. Zakochani pobrali się 7 września 2018 roku, pięć miesięcy po zaręczynach. Ceremonia odbyła się w przepięknej Toskanii. Agnieszka i Maciej poznali się w szkole tanecznej, założonej przez gwiazdę. Maciej Pela jest w niej jednym z instruktorów tańca w szkole gwiazdy "Klanu".

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW