Zamknij

Mąż nowej dziewczyny Kamila Durczoka skomentował romans

Redakcja
09.08.2017 11:55
Kamil Durczok
fot. Instagram

Kilka dni temu Kamil Durczok pochwalił się w sieci zdjęciem swojej nowej dziewczyny. Teraz głos zabrał... jej mąż, a wsparła go była żona dziennikarza.

Kamil Durczok stał się ostatnio aktywny w sieci. Powodem tego jest fakt, że dziennikarz jest zakochany i postanowił obwieścić to światu. Jego nową dziewczyną jest Julia Oleś-Miły, znajoma Mai Bohosiewicz. Kiedy informacje o tym, że Durczok znalazł nową miłość, trafiły do sieci, pojawiło się wiele komentarzy od zaskoczonych internautów. "Dziewczyna nie wie, w co się pakuje" - sugerowali niektórzy i przypominali, że dziennikarz był oskarżony o mobbing. Okazało się, że Oleś-Miły ma 27 lat, jest mężatką i ma dziecko. Ona i Durczok nawiązali znajomość, kiedy pracowali razem przy najnowszym portalu dziennikarza.

Kontakty zawodowe przerodziły się w prywatne i wkrótce miłość rozkwitła. Wraz z rosnącym zainteresowaniem nową partnerką Durczoka, coraz więcej telefonów z pytaniami odbierał mąż Julii Oleś-Miły. Teraz postanowił napisać o tym na Facebooku.

- Sporo telefonów, wiadomości i pytań dostałem w ostatnich dniach... Krótko i na temat: To, co jest najbardziej żenujące, to udział mojego syna w tej operze mydlanej, a także mojego nazwiska. Poza tymi dwoma aspektami, nie pozostaje nic innego jak kibicować i gratulować! - powiedział.

Co ciekawe, wpis ten doczekał się komentarza ze strony byłej żony Kamila Durczoka. Wygląda na to, że Marianna Dufek niezbyt kibicuje nowemu związkowi dziennikarza i jednocześnie wspiera męża Julii Oleś-Miły:

- Trzymam kciuki. To da się przeżyć. Czasami bywamy mimowolnymi aktorami w słabych spektaklach. Ale czasem też finałowa scena może przynieść satysfakcję - napisała.

RadioZET.pl/SA