Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Meghan Markle nie pokaże dziecka po porodzie przed szpitalem. Zrobi to w inny sposób

10.04.2019 11:29

Meghan Markle niebawem zostanie mamą. Mówi się, że ukochana Harry'ego nie pokaże się z dzieckiem przed szpitalem, jak to dotychczas robiła Kate Middleton. Prawdopodobnie Meghan pokaże maleństwo za pośrednictwem Instagrama.

Meghna i Harry pokażą dziecko na Instagramie fot. Instagram.com/sussexroyal

Meghan Markle pokaże dziecko za pośrednictwem Instagrama

Meghan Markle jest już w zaawansowanej ciąży. Nie jest jednak znana dokładna data pojawienia się dziecka na świecie. Brytyjskie media donoszą, że Meghan prawdopodobnie nie pokaże się przed szpitalem fotografom. Warto dodać, że do tej pory po każdym porodzie Księżna Kate pozowała przed szpitalem z maleństwem.

Wszystko wskazuje na to, że Meghan chce pójść zupełnie inną ścieżką. Jak donosi magazyn „Hello”, Meghan i Hary opublikują rodzinne zdjęcie z maleństwem na niedawno założonym Instagramie. Konto społecznościowe pary wzbudza ogromne emocje. W kwietniu Meghan i Harry założyli Instagrama i już po kilku dniach trafili do Księgi Rekordów Guinnessa. W zaledwie sześć godzin od założenia profilu uzyskali aż milion followersów.

Meghan i Harry biją rekordy popularności na Instagramie

Jeżeli Meghan Markle rzeczywiście zdecyduje się na pokazanie dziecka za pośrednictwem Instagrama, będzie to pierwszy taki przypadek w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Jednak nie pierwszy na świecie. W 2017 roku szwedzka księżniczka Madeleine opublikowała na Instagramie uroczą fotkę trzeciego dziecka – księżniczki Adrienne. Jeżeli Meghan i Harry rzeczywiście zdecydują się na podobny krok, mogą być pewni, że zdjęcie będzie hitem i zyska rekordową ilość polubień w mediach społecznościowych.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia rodziny królewskiej?

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZET.pl/ Plotek.pl/ SW

Oceń