Zamknij

Meghan Markle pojawiła się na Wimbledonie. Uwagę przykuł jeden element w jej stylizacji

Sylwia Wamej
05.07.2019 14:29
Meghan Markle
fot. Press Association/ East News

Meghan Markle pojawiła się na Wimbledonie, aby wesprzeć swoją przyjaciółkę, Serenę Williams. Księżna Sussex zwróciła uwagę jednym małym akcentem w swojej stylizacji, który jest ukłonem w stronę matczynej miłości do swojego dziecka.

Meghan Markle na Wimbledonie. Uwagę przykuł jeden mały element

Meghan Markle niespodziewanie pojawiła się na Wimbledonie, gdzie kibicowała swojej przyjaciółce — Williams. Widać, że macierzyństwo służy Meghaan i choć synek Archie jest dla niej wszystkim, księżna Sussex znalazła czas, aby chwilę odpocząć od obowiązków młodej mamy. Meghan niemal cały czas uśmiechała się na trybunach, a uwagę mediów przykuł jeden bardzo drobny element w jej stylizacji. To delikatny naszyjnik z literą „A”, która jest oczywiście nawiązaniem do imienia jej synka – Archiego.

EN_01384138_0041
fot. Stephen Lock/ East News

Serena Williams i Meghan Markle przyjaźnią się od lat

Serena Williams w czwartek zagrała mecz z Kają Juvan ze Słowenii, która zajmuje 133. miejsce. Amerykanka wygrała mecz 2-6, 6-2, 6-4. Chwilę po narodzinach synka Meghan i Harry'ego dziennikarze pytali Serenę Williams, czy ma jakieś rady dla świeżo upieczonej mamy — Meghan Markle. „Nie przekazuję takich rad, ponieważ myślę, że kiedy urodzisz dziecko, trudno ich słuchać” – powiedziała tenisistka, która w 2017 roku została mamą córeczki Olympii.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/ SW