Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Meghan Markle pokazała syna na Instagramie. Świętuje po raz pierwszy Dzień Mamy

13.05.2019 12:31

Meghan Markle pokazała na Instagramie zdjęcie swojego syna Archiego. Okazja ku temu była wyjątkowa. Meghan po raz pierwszy świętowała Dzień Mamy.

Meghan Markle fot. Xinhua News/East News

Meghan Markle po raz pierwszy świętuje Dzień Matki

Meghan Markle w ubiegłym tygodniu została mamą wyczekiwanego synka Archiego. Zupełnie inne znaczenie ma teraz dla księżnej Sussex Dzień Mamy, który w wielu krajach, w tym w Wielkiej Brytanii, obchodzony jest 12 maja. Meghan Markle opublikowała z tej okazji urocze zdjęcie na Instagramie. Na fotografii widzimy ręce Meghan trzymające stópki małego Archiego.

Składamy hołd wszystkim matkom: dawnym, teraźniejszym, przyszłym i tym, których nie ma, ale o których zawsze będziemy pamiętać. Czcimy każdą z Was. [...] To pierwszy Dzień Matki księżnej Sussex” – czytamy na Instagramie książęcej pary. Pierwszemu zdjęciu Meghan i jej synka w mediach społecznościowych towarzyszy również fragment wiersza „Lands”  Nayyirah Waheed: „Moja matka była moim pierwszym krajem, pierwszym miejscem, w którym mieszkałem” – czytamy.

Książę Harry: „Jesteśmy podekscytowani”

Pierwsze dziecko Harry'ego i Meghan przyszło na świat 6 maja w godzinach porannych.

„Nie wyobrażałem sobie, że to tak niesamowite uczucie. Jestem też pełen podziwu dla samych kobiet i ich poświęcenia. Oboje jesteśmy podekscytowani i wdzięczni za miłość i wsparcie” – mówił Harry na konferencji prasowej z mediami.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

RadioZEt.pl/ SW

Oceń