Meghan Markle pokazała syna na Instagramie. Świętuje po raz pierwszy Dzień Mamy

13.05.2019 12:31

Meghan Markle pokazała na Instagramie zdjęcie swojego syna Archiego. Okazja ku temu była wyjątkowa. Meghan po raz pierwszy świętowała Dzień Mamy.

Meghan Markle fot. Xinhua News/East News

Meghan Markle po raz pierwszy świętuje Dzień Matki

Meghan Markle w ubiegłym tygodniu została mamą wyczekiwanego synka Archiego. Zupełnie inne znaczenie ma teraz dla księżnej Sussex Dzień Mamy, który w wielu krajach, w tym w Wielkiej Brytanii, obchodzony jest 12 maja. Meghan Markle opublikowała z tej okazji urocze zdjęcie na Instagramie. Na fotografii widzimy ręce Meghan trzymające stópki małego Archiego.

Składamy hołd wszystkim matkom: dawnym, teraźniejszym, przyszłym i tym, których nie ma, ale o których zawsze będziemy pamiętać. Czcimy każdą z Was. [...] To pierwszy Dzień Matki księżnej Sussex” – czytamy na Instagramie książęcej pary. Pierwszemu zdjęciu Meghan i jej synka w mediach społecznościowych towarzyszy również fragment wiersza „Lands”  Nayyirah Waheed: „Moja matka była moim pierwszym krajem, pierwszym miejscem, w którym mieszkałem” – czytamy.

Książę Harry: „Jesteśmy podekscytowani”

Pierwsze dziecko Harry'ego i Meghan przyszło na świat 6 maja w godzinach porannych.

„Nie wyobrażałem sobie, że to tak niesamowite uczucie. Jestem też pełen podziwu dla samych kobiet i ich poświęcenia. Oboje jesteśmy podekscytowani i wdzięczni za miłość i wsparcie” – mówił Harry na konferencji prasowej z mediami.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

RadioZEt.pl/ SW

Oceń