Zamknij

Meghan Markle urodzi w wielkanocny weekend? Tak obstawiają bukmacherzy

Sylwia Wamej
16.04.2019 14:28
Meghan Markle urodzi w wielkanocny weekend? Tak obstawiają bukmacherzy
fot. Instagram.com/sussexroyal

Meghan Markle i książę Harry wkrótce zostaną rodzicami. Dokładna data przyjścia dziecka na świat nie jest jeszcze znana. Z kolei bukmacherzy typują, że pociecha Harrry'ego i Meghan pojawi się na świecie w weekend wielkanocny.

Meghan Markle urodzi w Wielkanoc?

Poród Meghan Markle tuż-tuż. Bukmacherzy obstawiają, że księżna Sussex przywita na świecie swoje pierwsze dziecko w weekend wielkanocny. Dla rodziny królewskiej radość byłaby wtedy podwójna. W święta media mogłyby na moment odwrócić wzrok od Meghan. Poza tym w Wielkanoc Królowa Elżbieta II obchodzi swoje 93. urodziny. Zakłady bukmacherskie dotyczą nie tylko terminu porodu, ale również i płci dziecka.

Poród Meghan Markle: chłopiec, czy dziewczynka?

Aktualnie kurs na córeczkę wynosi 4/7, na chłopca 13/10. Imiona, które najczęściej pojawiają się w zakładach to Diana, Elizabeth oraz Victoria. Z kolei dla chłopca najczęściej typowanymi imionami są Albert i Philip. Według doniesień brytyjskich mediów Meghan Markle planuje urodzić w nowym domu Frogmore Cottage. Willa znajduje się w pobliżu posiadłości Queen's Windsor Castle. Plotkuje się również, że Meghan bardzo chce urodzić swoje pierwsze dziecko w wodzie.

 "Chce, aby poród odbył się naturalnie, czyli żadnych leków, cesarskiego cięcia. Meghan wciąż mówi o rodzeniu w wodzie" - donosi "Mirror". W razie gdyby pojawiły się komplikacje, księżna ma udać się do szpitala Chelsea and Westminster. Coraz częściej mówi się też, że Harry i Meghan chcą pokazać dziecko nie przed szpitalem, ale za pośrednictwem Instagrama.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia rodziny królewskiej?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZEt.pl/ SW