Zamknij

Meghan i Harry ochrzcili Archiego. Książęca para pokazała zdjęcia z uroczystości

Sylwia Wamej
08.07.2019 11:36
Meghan i Harry
fot. Rex Features/ East News

Meghan Markle i Harry ochrzcili małego Archiego. Uroczystość odbyła się w miniony weekend, w kaplicy zamku Windsor. Książęca para pochwaliła się zdjęciami z tego radosnego wydarzenia w social mediach. Brytyjskie media twierdzą, że rodzinna fotografia ma ukryty przekaz.

Meghan Markle i Harry ochrzcili małego Archiego

Meghan Markle i książę Harry ochrzcili swojego synka - Archiego. Uroczystość odbyła się dwa miesiąca po narodzinach chłopca - w kaplicy zamku Windsor, w sobotę, 6 lipca. Świeżo upieczeni rodzice, którzy w kwietniu założyli wspólne konto na Instagramie, podzielili się z fanami zdjęciami z uroczystości. Autorem dwóch fotografii z chrzcin małego Archiego jest Chris Allerton. Fotograf wcześniej robił zdjęcia na ślubie Meghan i Harry'ego.

Na jednym z dwóch zdjęć można zobaczyć małego Archiego w towarzystwie wzruszonych rodziców, natomiast na drugim prawie całą rodzinę w komplecie. Oprócz Harry'ego i Meghan na fotografii pozuje m.in. Kate Middleton i książę William, książę Karol i Kamila oraz mama Meghan Markle - Dorii Ragland. Na zdjęciu zabrakło natomiast Królowej Elżbiety II. Brytyjskie media sugerują, że rodzinne zdjęcie ma ukryty przekaz i ma oddać hołd nieżyjącej mamie Harry'ego - księżnej Dianie. Podczas uroczystości chrztu książę Archie miał taką samą szatę, jaką miał Harry podczas swojego chrztu w 1984 roku.  Pod fotografiami posypało się mnóstwo komentarzy. Internauci komplementowali również księżną Kate, która ich zdaniem wyglądała zachwycająco.

Archie siódmym kandydatem do objęcia tronu

Archie Harrison Mountbatten-Windsor to pierwsze dziecko Meghan i Harry'ego. Urodził się 6 maja w Londynie. Archie jest siódmym kandydatem do objęcia brytyjskiego tronu. Przed nim znajdują się kolejno:  syn Królowej Elżbiety, książę Karol, jego starszy syn - William, trójka dzieci Williama - George, Charlotte i Louis, następnie książę Harry, a na końcu Archie Harrison.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia rodziny królewskiej?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW