Zamknij

Meghan i Harry świętują pierwszą rocznicę ślubu. Pokazali niepublikowane dotąd zdjęcia

Sylwia Wamej
20.05.2019 11:40
Meghan Markle i książę Harry
fot. AFP/ East News

Meghan Markle i książę Harry świętują pierwszą rocznicę ślubu. Z tej okazji na Instagramie pary pojawiły się niepublikowane dotąd zdjęcia ze ślubu, którym rok temu żył cały świat.

Meghan Markle i książę Harry świętują 1. rocznicę ślubu

Meghan Markle i książę Harry obchodzą 1. rocznicę ślubu. 19 maja 2018 roku para powiedziała sobie sakramentalne „Tak” w kaplicy Świętego Jerzego w Windsorze. Uroczystość była wydarzeniem roku, którym ekscytowali się fani książęcej pary na całym świecie. Na ślub zaproszono aż 2640 osób. W tym wyjątkowym dniu Meghan Markle miała na sobie piękną, klasyczną suknię od Givenchy oraz diamentową tiarę Królowej Marii. Na uroczystości ślubnej Meghan i Harry'ego pojawiły się największe gwiazdy show-biznesu, m.in. George Clooney z żoną Amal, David i Victoria Beckham oraz Serena Williams.

Meghan i Harry pokazali niepublikowane zdjęcia ze ślubu na Instagramie

Meghan i Harry postanowili przypomnieć fanom o rocznicy ślubu. Z tej okazji na oficjalnym profilu pary pojawił się wyjątkowy filmik, będący kompilacją niepublikowanych dotąd zdjęć ze ślubu Meghan i Harry'ego.

„Dziękujemy za całą miłość i wsparcie tak wielu z was na całym świecie. Każdy z was uczynił ten dzień jeszcze bardziej znaczącym” – napisała książęca para na Instagramie. Rok po ślubie Meghan i Harry mają się bardzo dobrze i od niedawna spełniają się w roli świeżo upieczonych rodziców małego Archiego. Chłopiec przyszedł na świat 6 maja w godzinach porannych.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia rodziny królewskiej?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl.pl/ SW