Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Ewelina Pacyna, Michał Adamski
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Michał Baryza przeszedł metamorfozę. W dłuższych włosach ciężko go rozpoznać

31.10.2019 10:19

Michał Baryza przeszedł metamorfozę. Gwiazdor zapuścił włosy i ciężko go rozpoznać. Fanom ta zmiana bardzo przypadła do gustu, choć znaleźli się też tacy, którzy skrytykowali nowe wcielenie modela.

Michał Baryza fot. Instagram.com/ Michał Baryza

Michał Baryza przeszedł metamorfozę. Gwiazdor „Top Model” ma nową fryzurę

Michał Baryza znany jest fanom show „Top Model”. Michał brał udział w 4. odsłonie popularnego programu, w którym zajął drugie miejsce. 28-letni model powrócił ostatnio na salony za sprawą programu „Ninja Warrior”. Model przeszedł też sporą metamorfozę, którą zaprezentował niedawno na imprezie „Elle”. Michał zapuścił włosy i dzięki nowej fryzurze prezentuje się zupełnie inaczej niż do tej pory.

Fani komentują nową fryzurę Michała Baryzy

Sporej części fanów kręcona fryzura przypadła do gustu. Kapitalna fryzura – skomentowała Marcelina Zawadzka. Serio, wow, świetnie wyglądasz; super w tych włosach – pisali fani. Inni byli nieco sceptycznie nastawieni do uczesania Michała. Zdecydowanie lepiej ci w krótkich; ładny i przystojny z ciebie chłopak, ale nie w tym wydaniu; dla mnie długie włosy na głowie faceta są niemęskie, ale każdy lubi co innego – podkreślali. Nie zabrakło też porównania do.. Mikołaja Kopernika.

Sam zainteresowany, Michał Baryza przyznał, że dobrze czuje się w dłuższej fryzurze. Przyznaję, że czuję się dobrze w takiej fryzurze, pierwszy raz chyba wytrzymałem tak długo, a później golimy na Łyso – dobra! – napisał Baryza.

Zagłosuj

Oglądasz "Top Model"?

RadioZEt.pl/SW

Oceń