Zamknij

Michał Baryza przeszedł metamorfozę. W dłuższych włosach ciężko go rozpoznać

Sylwia Wamej
31.10.2019 10:19
Michał Baryza
fot. Instagram.com/ Michał Baryza

Michał Baryza przeszedł metamorfozę. Gwiazdor zapuścił włosy i ciężko go rozpoznać. Fanom ta zmiana bardzo przypadła do gustu, choć znaleźli się też tacy, którzy skrytykowali nowe wcielenie modela.

Michał Baryza przeszedł metamorfozę. Gwiazdor „Top Model” ma nową fryzurę

Michał Baryza znany jest fanom show „Top Model”. Michał brał udział w 4. odsłonie popularnego programu, w którym zajął drugie miejsce. 28-letni model powrócił ostatnio na salony za sprawą programu „Ninja Warrior”. Model przeszedł też sporą metamorfozę, którą zaprezentował niedawno na imprezie „Elle”. Michał zapuścił włosy i dzięki nowej fryzurze prezentuje się zupełnie inaczej niż do tej pory.

Fani komentują nową fryzurę Michała Baryzy

Sporej części fanów kręcona fryzura przypadła do gustu. Kapitalna fryzura – skomentowała Marcelina Zawadzka. Serio, wow, świetnie wyglądasz; super w tych włosach – pisali fani. Inni byli nieco sceptycznie nastawieni do uczesania Michała. Zdecydowanie lepiej ci w krótkich; ładny i przystojny z ciebie chłopak, ale nie w tym wydaniu; dla mnie długie włosy na głowie faceta są niemęskie, ale każdy lubi co innego – podkreślali. Nie zabrakło też porównania do.. Mikołaja Kopernika.

Sam zainteresowany, Michał Baryza przyznał, że dobrze czuje się w dłuższej fryzurze. Przyznaję, że czuję się dobrze w takiej fryzurze, pierwszy raz chyba wytrzymałem tak długo, a później golimy na Łyso – dobra! – napisał Baryza.

Zagłosuj

Oglądasz "Top Model"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW