Zamknij

Michał Koterski zostanie ojcem. To zdjęcie mówi wszystko

Redakcja
27.07.2017 11:57
Michał Koterski zostanie ojcem
fot. Instagram

Kilka miesięcy temu Michał Koterski i jego partnerka Marcela Leszczak zaręczyli się. Wyglądają razem na bardzo szczęśliwych, a ich związek kwitnie. Teraz aktor zaskoczył fanów inną informacją: zostanie ojcem.

Misiek Koterski przez wiele lat nie stronił od używek i prowadził imprezowy tryb życia. Często zmieniał partnerki i wyglądało na to, że nie ma zamiaru zamienić imprez na stabilizację. Po wielu nieudanych związkach trafił na Marcelę Leszczak - modelkę, znaną m.in. z "Top Model" czy serialu "Miłość na bogato". Przypadli sobie do gustu i zostali parą. Niedawno poinformowali o swoich zaręczynach, ale teraz Misiek postanowił pochwalić się internautom jeszcze inną sprawą. Na Instagramie zamieścił fotkę, z której jasno wynika, że on i Marcelina zostaną rodzicami.

Na zdjęciu, które zrobione zostało podczas niedawnego bankietu, kończącego prace nad filmem "7 uczuć" Marka Koterskiego, aktor i jego partnerka stoją razem, a Michał trzyma na jej brzuchu dłoń. To wymowny gest, który nie pozostawia wątpliwości: Misiek Koterski zostanie ojcem. "Wspaniały czas, wspaniała przygoda. Moja Ptysia była, jest i będzie zawsze moją największą gwiazdą" - opisał zamieszczoną fotkę.

To zdjęcie ostatecznie potwierdza wcześniejsze plotki o ciąży modelki. Spekulowano o tym już w czerwcu, kiedy w reklamówce, którą niósł Koterski, ktoś wypatrzył syrop dla ciężarnych.

Gratulujemy przyszłym rodzicom.

RadioZET.pl/SA