Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Michał Koterski zostanie ojcem. To zdjęcie mówi wszystko

27.07.2017 11:57

Kilka miesięcy temu Michał Koterski i jego partnerka Marcela Leszczak zaręczyli się. Wyglądają razem na bardzo szczęśliwych, a ich związek kwitnie. Teraz aktor zaskoczył fanów inną informacją: zostanie ojcem.

Michał Koterski zostanie ojcem fot. Instagram

Misiek Koterski przez wiele lat nie stronił od używek i prowadził imprezowy tryb życia. Często zmieniał partnerki i wyglądało na to, że nie ma zamiaru zamienić imprez na stabilizację. Po wielu nieudanych związkach trafił na Marcelę Leszczak - modelkę, znaną m.in. z "Top Model" czy serialu "Miłość na bogato". Przypadli sobie do gustu i zostali parą. Niedawno poinformowali o swoich zaręczynach, ale teraz Misiek postanowił pochwalić się internautom jeszcze inną sprawą. Na Instagramie zamieścił fotkę, z której jasno wynika, że on i Marcelina zostaną rodzicami.

Na zdjęciu, które zrobione zostało podczas niedawnego bankietu, kończącego prace nad filmem "7 uczuć" Marka Koterskiego, aktor i jego partnerka stoją razem, a Michał trzyma na jej brzuchu dłoń. To wymowny gest, który nie pozostawia wątpliwości: Misiek Koterski zostanie ojcem. "Wspaniały czas, wspaniała przygoda. Moja Ptysia była, jest i będzie zawsze moją największą gwiazdą" - opisał zamieszczoną fotkę.

To zdjęcie ostatecznie potwierdza wcześniejsze plotki o ciąży modelki. Spekulowano o tym już w czerwcu, kiedy w reklamówce, którą niósł Koterski, ktoś wypatrzył syrop dla ciężarnych.

Gratulujemy przyszłym rodzicom.

RadioZET.pl/SA

Oceń