Zamknij

Michał Kwiatkowski, brat Dawida, wyszedł za mąż

Redakcja
31.07.2017 12:10
Dawid Kwiatkowski i Michał Kwiatkowski
fot. Instagram

Michał Kwiatkowski i jego partner pobrali się. Brat Dawida Kwiatkowskiego i Maxim Assenza powiedzieli sobie "tak" podczas ceremonii zorganizowanej w mieście miłości - Paryżu. W sieci pojawił się filmik i fotka.

Starszy brat Dawida Kwiatkowskiego, Michał, od dłuższego czasu związany był z Francuzem, Maximem Assenzą. Panowie planowali sformalizować swój związek i ostatecznie swoje plany wreszcie zrealizowali. Ceremonia zorganizowana została w Paryżu, nieopodal wieży Eiffla. Na Instagramie Dawida Kwiatkowskiego pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje razem z bratem tuż przed zaślubinami. "Dziś mój brat wychodzi za mężczyznę swojego życia. Dziś jest jego dzień!!! Jest najszczęśliwszy i to jest najważniejsze. Trzymajcie kciuki za całą ceremonię!" - napisał idol polskich nastolatek.

Oprócz tego, Dawid opublikował krótki filmik, na którym widać samą ceremonię i jego krótką przemowę dla brata. Obydwaj nie mogli opanować łez ze wzruszenia.

Michał Kwiatkowski jest w Polsce znany przede wszystkim ze swojego występu w "Tańcu z gwiazdami", gdzie zajął trzecie miejsce. Jako piosenkarz jest mniej rozpoznawany, gdyż swoją karierę rozwija głównie na rynku francuskim. To z tym krajem związany jest już od czasu studiów.

Młodej parze gratulujemy i życzymy dużo szczęścia.

RadioZET.pl/SA