Zamknij

Michał Malitowski potwierdził rozstanie z żoną. Przyznał się też do depresji

Sylwia Wamej
05.09.2019 14:42
Michał Malitowski
fot. Piotr Molecki/ East News

Michał Malitowski i jego żona oraz partnerka taneczna Joanna Leunis rozstają się.  Michał Malitowski zdecydował się skomentować sprawę. Zdradził też, że cierpiał na depresję. Choroba przyczyniła się do jego rozpadu małżeństwa.

Michał Malitowski zdradził, że cierpiał na depresję

Michał Malitowski i Joanna Leunis rozstali się.  Taka informacja pojawiła się na profilach społecznościowych Joanny Leunis. Para była ze sobą 17 lat. Teraz sprawę skomentował Michał Malitowski. Juror "Tańca z gwiazdami" w obszernym wpisie potwierdził rozstanie z żoną. Dodał też, że cierpiał na depresję.

"Drodzy Państwo, Drodzy Przyjaciele!Ostatnie miesiące nie były dla mnie łatwe. Chorowałem, cierpiałem na depresję, coraz trudniej było mi odnaleźć się w otaczającej mnie rzeczywistości. Dziś, dzięki wspaniałym lekarzom, czuję, że wróciłem do zdrowia. Pomogli mi bliscy, rodzina i przyjaciele. Myślę, że każda choroba umacnia w prawdziwej miłości i przyjaźni, ale również pogłębia dystans, zrywa słabe więzi, przynosi rozczarowania co do zachowania tych, którym dotąd ufało się najbardziej. Podjąłem trudną decyzję o rozstaniu się z moją wieloletnią partnerką życiową, taneczną i zawodową Joanną Leunis. Za nami wiele zwycięstw i porażek, przed nami wciąż największe wyzwanie, jakim jest wychowanie córki." - napisał Michał Malitowski na swoim Instagramie.

Michał Malitowski pojawi się w "Tańcu z gwiazdami"

Michał Malitowski i Joanna Leunis mieli zatańczyć razem na gali Warsaw International Dance Championships, która odbędzie się 21 i 22 września. Wygląda jednak na to, że nie będą już razem pracować. Michał Malitowski ponownie pojawi się jako juror w jesiennej edycji "Tańca z gwiazdami".

Zagłosuj

Będziesz oglądać "Taniec z gwiazdami"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SW