Zamknij

Taniec z gwiazdami: Michał Malitowski rezygnuje z bycia jurorem w show. Wydał oświadczenie

Redakcja
08.03.2019 12:20
Michał Malitowski nie zatańczy w "Tańcu z gwiazdami"
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Michał Malitowski, juror „Tańca z gwiazdami”, zrezygnował z udziału w show. Powodem jest kontuzja, która uniemożliwia mu występ w tanecznym programie Polsatu.

Michał Malitowski nie wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”

Michał Malitowski nie pojawił się w pierwszym odcinku „Tańca z gwiazdami. Paulina Sykut-Jeżyna poinformowała widzów, że tancerz doznał kontuzji i nie może pojawić się na nagraniu odcinka. Nie do końca było wiadomo, czy zagości w dzisiejszym odcinku. Tancerz postanowił jednak wydać oświadczenie, w którym podkreślił, że kontuzja uniemożliwia mu dalszy udział w show.

Doświadczam pierwszej w swoim życiu poważnej kontuzji, okazało się też, że moja rekonwalescencja będzie wymagała dłuższego czasu niż zakładałem. Dlatego proszę przyjąć moje przeprosiny w związku z rezygnacją z zawodowych zobowiązań. Aktualnie muszę skupić się na moim zdrowiu i fizjoterapii. Jestem wdzięczny za wszystkie dobre myśli i wsparcie. Rodzinie, szczególnie Joannie dziękuję za codzienną motywację. Dziękuję i pozdrawiam taneczną społeczność Dansinn oraz ekipę, uczestników i publiczność Tańca z Gwiazdami”  napisał Michał Malitowski we wpisie w mediach społecznościowych.

Na razie nie wiadomo, kto zastąpi Michała Malitowskiego i czy w ogóle ktoś pojawi się na jego miejscu. Być może w „Tańcu z gwiazdami” zobaczymy trzyosobowe jury: Iwonę Pavlović, Olę Jordan i Andrzeja Grabowskiego.

Zagłosuj

Lubisz tańczyć?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW