Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Michał Malitowski rozstał się po 17 latach ze swoją partnerką Joanną Leunis

03.09.2019 12:06

Michał Malitowski po 17 latach rozstał się ze swoją partnerką Joanną Leunis i matką jego córki. Była ukochana tancerza o rozstaniu poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Michał Malitowski i Joanna Leunis fot. Tricolors/ East News

Michał Malitowski rozstał się po 17 latach ze swoją partnerką

Michał Malitowski i Joanna Leunis rozstali się po 17 latach bycia w związku. O rozstaniu poinformowała była ukochana tancerza i jurora „Tańca z gwiazdami” – Joana Leunis.

 Ze smutkiem informuję wszystkich przyjaciół, kolegów, organizatorów i sympatyków tańca, że po 17 latach Joanna Leunis i Michał Malitowski nie pracują już, nie tańczą i nie mieszkają razem – napisała Joanna Leunis za pośrednictwem mediów społecznościowych. Michał Malitowski w najnowszym poście na Instagramie opublikował zdjęcie z córeczką, jednak w żaden sposób nie odniósł się do rozstania z partnerką.

Michał Malitowski powrócił do „Tańca z gwiazdami”

Joanna Leunis w 2002 roku została taneczną partnerką Michała Malitowskiego. Ich znajomość szybko wykroczyła poza pracę. Trzy lata temu para została rodzicami ślicznej córeczki. Choć Michał i Joanna uchodzili za zgraną parę, ich znajomość nie przetrwała próby czasu. Przed Michałem Malitowskim kolejna edycja „Tańca z gwiazdami”. Juror nie pojawił się w wiosennej edycji show w związku z kontuzją, jednak w jesiennej odsłonie znów będzie oceniać gwiazdy. Michał Malitowski to czterokrotny mistrz Polski w parze z Iwoną Golczak oraz dziewięciokrotny w parze z Joanną Leunis w latach 2002-2010.

Zagłosuj

Lubisz tańczyć?

RadioZEt.pl/SW

Oceń