Zamknij

Michał Malitowski rozstał się po 17 latach ze swoją partnerką Joanną Leunis

Sylwia Wamej
03.09.2019 12:06
Michał Malitowski i Joanna Leunis
fot. Tricolors/ East News

Michał Malitowski po 17 latach rozstał się ze swoją partnerką Joanną Leunis i matką jego córki. Była ukochana tancerza o rozstaniu poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Michał Malitowski rozstał się po 17 latach ze swoją partnerką

Michał Malitowski i Joanna Leunis rozstali się po 17 latach bycia w związku. O rozstaniu poinformowała była ukochana tancerza i jurora „Tańca z gwiazdami” – Joana Leunis.

 Ze smutkiem informuję wszystkich przyjaciół, kolegów, organizatorów i sympatyków tańca, że po 17 latach Joanna Leunis i Michał Malitowski nie pracują już, nie tańczą i nie mieszkają razem – napisała Joanna Leunis za pośrednictwem mediów społecznościowych. Michał Malitowski w najnowszym poście na Instagramie opublikował zdjęcie z córeczką, jednak w żaden sposób nie odniósł się do rozstania z partnerką.

Michał Malitowski powrócił do „Tańca z gwiazdami”

Joanna Leunis w 2002 roku została taneczną partnerką Michała Malitowskiego. Ich znajomość szybko wykroczyła poza pracę. Trzy lata temu para została rodzicami ślicznej córeczki. Choć Michał i Joanna uchodzili za zgraną parę, ich znajomość nie przetrwała próby czasu. Przed Michałem Malitowskim kolejna edycja „Tańca z gwiazdami”. Juror nie pojawił się w wiosennej edycji show w związku z kontuzją, jednak w jesiennej odsłonie znów będzie oceniać gwiazdy. Michał Malitowski to czterokrotny mistrz Polski w parze z Iwoną Golczak oraz dziewięciokrotny w parze z Joanną Leunis w latach 2002-2010.

Zagłosuj

Lubisz tańczyć?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW