Zamknij

Michał Piróg pokazał intymne zdjęcie w łóżku. Zabrał też głos w sprawie wydarzeń w Białymstoku

Sylwia Wamej
25.07.2019 11:18
Michał Piróg
fot. Viphoto/ East News

Michał Piróg opublikował intymne zdjęcie i szczery post na Instagramie. Tancerz nawiązał do ostatnich wydarzeń z Białegostoku. Podkreślił, jak ważny jest szacunek do drugiego człowieka.

Michał Piróg opublikował zdjęcie z tajemniczym mężczyzną

Michał Piróg opublikował na swoim profilu na Instagramie intymne zdjęcie, na którym jest w łóżku z mężczyzną. Tancerz, który nie ukrywał nigdy swojej orientacji seksualnej, obok zdjęcia wstawił też komentarz do ostatnich wydarzeń z Marszu Równości w Białymstoku, który został zakłócony przez chuliganów. Gwiazdor podkreślił, jak ważny jest szacunek, tolerancja i wsparcie.

„Marzy mi się żeby świat dowiedział się o każdym lekarzu, strażaku, bankierze, policjancie, nauczycielu, piosenkarzu, aktorze, żołnierzu, projektancie, księdzu . Który jest częścią społeczności LGBTQ+. Tak my również was leczymy, chronimy, karmimy, walczymy za waszą wolność, ubieramy, bawimy, służymy. Nasi drodzy hetero przyjaciele. Robimy to z przyzwoitości i wiary, że musimy się wszyscy szanować i wspierać” – podkreślił Michał Piróg. Jak nietrudno się domyślić, pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy wspierających Michała Piróga oraz sceptycznych, zarówno w kwestii Marszów Równości, jak i tego, co napisał gwiazdor.

Marsz Równości w Białymstoku: Policja publikuje wizerunki chuliganów

Wciąż nie milkną echa po Marszu Równości, który odbył się w ubiegłą sobotę w Białymstoku. Paradę zakłócili chuliganie, którzy zwyzywali uczestników. W ruch poszły też butelki, kamienie i jajka. W środę podlaska policja opublikowała wizerunki kolejnych osób, które miały naruszyć prawo podczas Marszu Równości w Białymstoku. Do tej pory policjanci ustalili tożsamość 72 osób. Cztery z nich usłyszały zarzuty.

Zagłosuj

Popierasz Marsze Równości?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW