Zamknij

Michał Wiśniewski znów zakochany? Gwiazdor "Ich Troje" związał się z tajemniczą Pauliną

Sylwia Wamej
19.07.2019 16:00
Michał Wiśniewski
fot. Tadeusz Wypych/ Reporter/ East News

Michał Wiśniewski niedawno rozstał się z Dominiką Tajner, a już jest w nowym związku? Jeden z tabloidów doniósł ostatnio, że gwiazdor "Ich Troje" ma nową partnerkę, tajemniczą Paulinę.

Michał Wiśniewski ma nową partnerkę?

Michał Wiśniewski jeszcze nie rozwiódł się z Dominiką Tajner, a już ma nową wybrankę? Jak dowiedział się dziennik "Fakt" gwiazdor "Ich Troje" związał się z Pauliną z Warszawy i już z nią zamieszkał. Jak się okazuje, partnerka Wiśniewskiego jest spoza muzycznej branży.

"Ona jest spoza muzycznej branży, to bardzo spokojna dziewczyna i jest wpatrzona w Michała jak w obrazek, a on to lubi –"  podkreśla "Fakt". Podobnie jak Wiśniewski, Paulina też ma czwórkę dzieci. Według dziennika na początku lipca nowa ukochana Michała Wiśniewskiego wprowadziła się razem z pociechami do podwarszawskiej willi muzyka. 

Lider "Ich Troje" ukochaną  poznał w sieci. Początkowo rozmawiali ze sobą przez internet, jednak gdy się spotkali, między nimi szybko zaiskrzyło.

Michał Wiśniewski: Muzyk "Ich Troje" był żonaty 4 razy

Michał Wiśniewski był żonaty 4. razy. Pierwszą wybranką gwiazdora była Magda Famme. Drugą żoną muzyka została Marta "Mandaryna" Wiśniewska, a następnie Ania Świątczak. W 2011 roku poślubił Dominikę Tajner. Ich miłość nie przetrwała, a Michał kilka miesięcy temu złożył pozew rozwodowy.

Zagłosuj

Lubisz chodzić na wesela?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/Fakt.pl/ SW