Zamknij

Mikołaj Krawczyk pochwalił się pierwszym wspólnym zdjęciem z żoną i malutką córeczką

Sylwia Wamej
03.12.2019 11:23
Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk
fot. Piotr Molecki/ East News

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak niedawno zostali rodzicami wyczekanej córeczki Konstancji. Aktor i jego ukochana pochwalili się właśnie efektami świątecznej sesji zdjęciowej. To ich pierwsze publiczne zdjęcie razem z malutką pociechą.

Mikołaj Krawczyk pokazał zdjęcie z córeczką ze świątecznej sesji zdjęciowej

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak w marcu zostali rodzicami córeczki Konstancji. Małżeństwo strzeże swojej prywatności i rzadko pokazuje malutką córeczkę. Tym razem Sylwia i Mikołaj zrobili wyjątek i opublikowali wspólne zdjęcie z Konstancją ze świątecznej sesji zdjęciowej. "Czas tak szybko ucieka, że postanowiliśmy go na chwilę zatrzymać.  A raczej zatrzymać chwilę „tu i teraz” - napisał Mikołaj Krawczyk obok ciepłej, świątecznej fotografii. Świąteczna fotografia bardzo przypadła do gustu fanom aktorskiej pary, którzy w komentarzach nie szczędzili im ciepłych słów.

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak: Ile mają dzieci?

Konstancja jest pierwszym wspólnym dzieckiem aktorskiej pary. Zarówno Mikołaj Krawczyk, jak i Sylwia Juszczak wychowują synów z poprzednich związków. Krawczyk jest ojcem bliźniaków - Roberta i Michała ze związku z  Anetą Zając,  z kolei Sylwia Juszczak mamą dwóch synów - Nataniela i Vincenta ze związku z Tomaszem Pągowskim, jurorem z programu "Bitwa o dom".

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW