Zamknij

Mikołaj Roznerski pokazał siostrę na Instagramie: „Pieluchy jej zmieniałem”

Sylwia Wamej
28.08.2019 14:44
Mikołaj Roznerski
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Mikołaj Roznerski prezentuje na swoim Instagramie migawki z życia prywatnego i zawodowego. Tym razem opublikował w mediach społecznościowych wspólne zdjęcie z młodszą siostrą Agatą. Podobni do siebie?

Mikołaj Roznerski pokazał młodszą siostrę na Instagramie

Mikołaj Roznerski to aktor, który jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Gwiazdor umiejętnie miksuje życie zawodowe i prywatne na swoim Instagramie. Na jednym z najnowszych zdjęć aktor „M jak miłość” opublikował wspólne zdjęcie razem z młodszą siostrą – Agatą. Uroczej fotografii towarzyszy równie uroczy i zabawny opis. Pieluchy Jej zmieniałem, a już tak dziewczę urosło. Miłego końca wakacji Państwu – napisał Mikołaj Roznerski. W komentarzach nie zabrakło komplementów od fanów. Zdjęcie skomentowała również ukochana Mikołaja Roznerskiego – Adriana Kalska. Piękni – napisała aktorka.

Mikołaj Roznerski wystąpi w serialu o Agnieszce Osieckiej

Mikołaj Roznerski ma teraz dobry czas nie tylko w życiu prywatnym, ale też zawodowym. Oprócz roli w „M jak miłość” aktor zagra też w innym serialu TVP. Chodzi o produkcję opowiadającą o życiu Agnieszki Osieckiej. Mikołaj Roznerski wcieli się w męża artystki – kontrowersyjnego producenta filmowego, Wojciecha Frykowskiego.  Mikołaj Roznerski na swoim koncie ma również wiele ról filmowych. Jedna z ostatnich to kreacja w produkcji „Fighter”. W filmie zagrał razem z m.in. Piotrem Stramowskim i Katarzyną Maciąg.

Zagłosuj

Masz rodzeństwo?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW