Zamknij

Mikołaj Roznerski zagra w filmie Blanki Lipińskiej? Autorka komentuje

Sylwia Wamej
03.06.2019 12:08
Blanka Lipińska
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Blanka Lipińska zapowiada, że na podstawie jej książek erotycznych powstaną filmy. Fani w mediach społecznościowych podrzucają propozycje nazwisk aktorów, którzy mogliby zagrać główną rolę. Padło na Mikołaja Roznerskiego, jednak autorce ten wybór nie przypadł do gustu.

Blanka Lipińska skrytykowała Mikołaja Roznerskiego

Blanka Lipińska zapowiada, że na podstawie trylogii książek "365 dni", czyli polskiego odpowiednika "50 twarzy Greya" powstaną filmy. Fani już nie mogą doczekać się ekranizacji powieści Lipińskiej. Na razie nie wiadomo, kto miałby zagrać główną rolę. Jak się okazuje, fanki Blanki Lipińskiej chętnie widziałyby w głównej roli męskiej Mikołaja Roznerskiego. Samej zainteresowanej ta propozycja nie przypadła do gustu.

Autorka "365 dni" stwierdziła, że Roznerski wygląda jak...chłopczyk, a nie jak mężczyzna.

"Propozycja odrzucona! Po pierwsze, on wygląda jak chłopczyk, a nie mężczyzna, a po drugie, nie jest z Włoch"  - napisała Blanka Lipińska na swoim InstaStories.

Blanka Lipińska
fot. Screen Blanka Lipińska Instagram

Blanka Lipińska: Kiedy premiera ekranizacji "365 dni"?

W marcu serwis Wirtualne Media podał informację, że premiera filmu na podstawie książek kontrowersyjnej pisarki zaplanowana jest na 14 lutego 2020 roku.

Pod koniec maja premierę miała najnowsza książka Blanki Lipińskiej "Kolejne 365 dni". Poprzednie pozycje, czyli "365 dni" i "Ten Dzień" sprzedały się w nakładzie 500 000 egzemplarzy.

"Na ekranizację patrzę dojrzałym, chłodnym okiem. Nie rozpędzam się tak jak w książkach. Książki pisałam 5, 6 lat temu, kiedy brakowało mi seksu. Teraz tego seksu mi już nie brakuje, więc mogę bez emocji o tym wszystkim mówić" - powiedziała niedawno Blanka w rozmowie z serwisem Plotek.pl.

Zagłosuj

Lubisz czytać książki?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW