Zamknij

Milionerzy: Filip Chajzer przegrał przez modowe blogerki

Redakcja
18.04.2017 08:48
Milionerzy: Filip Chajzer przegrał przez modowe blogerki
fot. TVN

W Wielkanoc można było obejrzeć specjalne odcinki „Milionerów", w których wystąpiły duety gwiazd: Kinga Rusin i Piotr Kraśko, Filip Chajzer z ojcem Zygmuntem oraz Małgorzata i Radosław Majdanowie. Jak poszło Chajzerom?

Milionerzy: Filip i Zygmunt Chajzer

Filip i Zygmunt Chajzerowie pojawili się w specjalnym, świątecznym odcinku programu TVN – „Milionerzy". Na początku radzili sobie doskonale, jednak pytanie za 75 tysięcy złotych sprawiło im nie lada kłopot. I nic dziwnego – dotyczyło bowiem mody, którą – jak się okazało – żaden z panów się specjalnie nie interesuje. Mężczyźni zadecydowali, że wykorzystają koło ratunkowe – niestety przyjaciel Tomek Lachowicz także nie znał odpowiedzi na to pytanie. Zawodnicy zaznaczyli niepoprawną odpowiedź i w ten sposób pożegnali się z marzeniami o milionie złotych, który zasiliłby konto Fundacji TVN „Nie jesteś sam".

Pytanie, któremu nie podołali, o 75 tysięcy złotych, dotyczyło specjalnego rodzaju naszyjnika. Czym jest choker? A. nie ma oparcia B. oplata szyję C. ma dodatkowe śmigło D. smakuje jak kurczak. 

Panowie nie mieli pojęcia, zaryzykowali, że chodzi o dodatkowe śmigło i niestety odpadli z programu. Odpowiedź znała za to siedząca na widowni Małgorzata Rozenek. Filip Chajzer tak skomentował przegraną: „Trzeba było słuchać blogerek modowych, a nie śmiać się z nich!". 

W świątecznych odcinkach wzięli udział także: Kinga Rusin i Piotr Kraśko oraz Małgorzata Rozenek-Majdan z mężem Radosławem. Wszystkim gwiazdom udało się razem wygrać 580 tysięcy.

RadioZET.pl/SI