Zamknij

Milionerzy: ryzykant doszedł do 250 tys. i stracił 85 przez parasolki

Redakcja
06.09.2017 13:52
Milionerzy
fot. screen

Za nami pierwszy odcinek "Milionerów" po wakacyjnej przerwie. Bohaterem odcinka stał się tegoroczny maturzysta.

We wtorek 5.09. do telewizji po wakacyjnej przerwie powrócił teleturniej "Milionerzy". Poprzednia edycja okazała się wielkim hitem i wielu fanów programu z niecierpliwością czekało na nowe odcinki.

Pierwszym z uczestników, który zasiadł na fotelu tuż obok prowadzącego program Huberta Urbańskiego, był Kacper Bakota - tegoroczny maturzysta i przyszły student lingwistyki stosowanej. Jak się okazało, młody gracz udziałem w programie spełnił swoją wcześniejszą obietnicę, którą złożył Urbańskiemu w jednym z komentarzy w mediach społecznościowych. Napisał, że kiedyś będzie grał o milion i rzeczywiście tego słowa dotrzymał.

Już na pierwszym pytaniu Bakota poprosił o pomoc publiczność, gdy nie wiedział, czy auto wyposażone jest w hamulcowe zęby, szczęki, żuchwy czy karabiny. Na szczęście publiczność pomogła i gracz przeszedł dalej. W sieci pojawiły się komentarze o tym, że młody gracz ma bardzo małą wiedzę, kiedy miał wątpliwości przy pytaniach np. o podatek VAT, gdzie skorzystał z kolejnego koła ratunkowego (przyznał, że żałuje zmarnowanego koła) czy późniejszym pytaniu o... racice.

232341
535345543

Mimo wszystko pojawiały się pytania, w których wykazał się pewną wiedzą - choć pytania były stosunkowo proste, co podkreślali w komentarzach internauci. Oprócz tego często ryzykował i bez dłuższego zastanowienia się strzelał - na szczęście poprawnie. W taki sposób dotarł do pytania dziesiątego, za 250 tysięcy złotych, które brzmiało następująco:

7u574654

"Kacper, jesteś świetnym graczem, jesteś bardzo odważnym graczem - ale w tym wypadku się pomyliłeś" - powiedział Hubert Urbański, kiedy uczestnik poprosił o zaznaczenie odpowiedzi A. Wcześniej "rewolucję parasolek" kojarzył z napływem uchodźców. Chodziło o Hongkong. Bakota stracił 85 tysięcy, nadal jednak pozostał z 40 tysiącami gwarantowanymi.

RadioZET.pl/SA