Zamknij

Milla Jovovich świętuje 44. urodziny i chwali się ciążowymi krągłościami: "To niesamowity cud"

Sylwia Wamej
18.12.2019 15:32
Milla Jovovich
fot. ICHPL Imaginechina/ East News

Milla Jovovich niebawem powita na świecie swoje trzecie dziecko. Gwiazda jest już w zaawansowanej ciąży. Ostatnio pochwaliła się dużym ciążowym brzuszkiem. Przy okazji napisała swoje przemyślenia w związku z 44 urodzinami.

Milla Jovovich w zaawansowanej ciąży. Gwiazda pochwaliła się pokaźnym brzuszkiem

Milla Jovovich niebawem po raz 3. zostanie mamą. Aktorka opublikowała niedawno fotografię, na której pozuje na tle choinki z pokaźnym brzuszkiem. Aktorka świętuje też 44. urodziny i z tej okazji postanowiła napisać swoje przemyślenia związane z dojrzałą ciążą. Podziękowała też fanom za wszystkie życzenia urodzinowe.

"Czyje to dziś urodziny? Przede wszystkim dziękuję za wszystkie wiadomości i życzenia w tym wielkim dla mnie dniu. Nie jestem w stanie wyrazić, jak bardzo jestem wdzięczna za miłość i ciepło, którym mnie obdarzyliście. Chciałabym też wyrazić ogromną radość, z powodu błogosławieństwa, które mnie spotkało - napisała Milla Jovovich na Instagramie.

Milla Jovovich świętuje 44. urodziny

W dalszej części wpisu Milla Jovovich zdradziła, że ciąża w wieku 44 lat jest dla niej prawdziwym cudem. Aktorka pochwaliła się też uroczym prezentem od córek.

"Ciąża w wieku 44 lat to niesamowity cud. Mało tego, dostałam dziś bukiet z pączków od swoich córek i balony! To najpiękniejsze uczucie na świecie, nawet jeśli jest mi niedobrze po tylu słodkościach o 7 rano. Przesyłam Wam mnóstwo miłości - napisała gwiazda.

Mila Jovovich jest już mamą 12-letniej Ever i 4-letniej Ashiel. W maju 2017 roku gwiazda poroniła. Dlatego, gdy okazało się, że po raz kolejny zaszła w ciążę, poprosiła fanów, by mocno trzymali za nią kciuki.

Mila Jovovich to gwiazda, która ma na swoim koncie mnóstwo ról. Zagrała m.in. w "Piątym elemencie", "Grze o honor", "Wyspie strachu" oraz "Niegrzecznej dziewczynie".

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW