Zamknij

Miranda Kerr jest w ciąży. Zostanie mamą po raz trzeci

Sylwia Wamej
01.04.2019 10:31
Miranda Kerr zostanie mamą po raz trzeci
fot. Instagram.com/ Miranda Kerr

Miranda Kerr po raz trzeci zostanie mamą. Modelka radosną nowiną podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie, publikując uroczą fotografię.

Miranda Kerr zostanie mamą po raz trzeci

Miranda Kerr i jej mąż Evan Spiegel po raz drugi zostaną rodzicami. Para wspólnie wychowuje rocznego synka Harta oraz ośmioletniego Flynna. Chłopiec jest owocem związku z byłym mężem modelki – Orlando Bloomem. W jednym z wywiadów Miranda powiedziała, że wciąż ma świetny kontakt z byłym mężem. „Może to dziwne, ale naprawdę wzajemnie dbamy o siebie i mamy ze sobą świetny kontakt” – wyznała.

Miranda Kerr potwierdziła swoją ciążę

35-letnia Miranda Kerr potwierdziła swoją ciążę, publikując zdjęcie na Instagramie, na którym widać ciążowe kształty. W komentarzach nie zabrakło morza gratulacji od fanów, którzy cieszą się razem z modelką radosną nowiną. Nic dziwnego, w końcu Miranda Kerr to jedna z bardziej lubianych modelek i Aniołków Victoria' Secret. Fotograf Russel James powiedział o niej, że „USA się w niej zakochało. Kochamy ją, ponieważ ma wygląd niesamowitej dziewczyny z sąsiedztwa. Jej wygląd nie zastrasza kobiet przebywających z nią i faceci nie boją się z nią rozmawiać”. Oprócz wielu kampanii, które zrealizowała Miranda dla różnych marek, współpracuje również z organizacjami Wildlife Warriors Worldwide i Children International. Prywatnie jest szczęśliwą żoną Evana Spiegela, o 7 lat młodszego twórcy aplikacji Snapchat.

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZEt.pl/ SW