Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Miranda Kerr jest w ciąży. Zostanie mamą po raz trzeci

01.04.2019 10:31

Miranda Kerr po raz trzeci zostanie mamą. Modelka radosną nowiną podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie, publikując uroczą fotografię.

Miranda Kerr zostanie mamą po raz trzeci fot. Instagram.com/ Miranda Kerr

Miranda Kerr zostanie mamą po raz trzeci

Miranda Kerr i jej mąż Evan Spiegel po raz drugi zostaną rodzicami. Para wspólnie wychowuje rocznego synka Harta oraz ośmioletniego Flynna. Chłopiec jest owocem związku z byłym mężem modelki – Orlando Bloomem. W jednym z wywiadów Miranda powiedziała, że wciąż ma świetny kontakt z byłym mężem. „Może to dziwne, ale naprawdę wzajemnie dbamy o siebie i mamy ze sobą świetny kontakt” – wyznała.

Miranda Kerr potwierdziła swoją ciążę

35-letnia Miranda Kerr potwierdziła swoją ciążę, publikując zdjęcie na Instagramie, na którym widać ciążowe kształty. W komentarzach nie zabrakło morza gratulacji od fanów, którzy cieszą się razem z modelką radosną nowiną. Nic dziwnego, w końcu Miranda Kerr to jedna z bardziej lubianych modelek i Aniołków Victoria' Secret. Fotograf Russel James powiedział o niej, że „USA się w niej zakochało. Kochamy ją, ponieważ ma wygląd niesamowitej dziewczyny z sąsiedztwa. Jej wygląd nie zastrasza kobiet przebywających z nią i faceci nie boją się z nią rozmawiać”. Oprócz wielu kampanii, które zrealizowała Miranda dla różnych marek, współpracuje również z organizacjami Wildlife Warriors Worldwide i Children International. Prywatnie jest szczęśliwą żoną Evana Spiegela, o 7 lat młodszego twórcy aplikacji Snapchat.

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZEt.pl/ SW

Oceń