Zamknij

Miss Polonia 2017: zobacz kandydatki w seksownej sesji [GALERIA]

Redakcja
30.08.2017 11:13
Miss Polonia 2017 finalistki sesja bielizna
fot. screen Facebook Miss Polonia

Jesienią odbędzie się finał konkursu Miss Polonia 2017. Jak wyglądają kandydatki do tytułu? Właśnie zaprezentowano ich zdjęcia z backstage'u oficjalnej sesji zdjęciowej, podczas której finalistki wystąpiły m.in. w seksownej bieliźnie. Która z pretendentek ma największe szanse na zwycięstwo?

"Miss Polonia to kobieta nie tylko piękna, ale również inteligentna, elokwentna, która nie jest obojętna na pomoc dla tych, którzy jej najbardziej potrzebują. Miss Polonia aktywnie wspiera działalność charytatywną pomagając domom dziecka, fundacjom, dzieciom chorym i biednym. Miss Polonia wspiera też kampanie i akcje społeczne oraz propaguje zdrowy tryb życia" - czytamy na stronie internetowej konkursu.

Tym razem mamy okazję poznać kandydatki Miss Polonia 2017 od strony wizualnej. W sieci zaprezentowano zdjęcia z pracy podczas oficjalnej sesji zdjęciowej do konkursu.

Wszystkie kandydatki wyłonione zostały 6 lipca w Warszawie podczas półfinałowego castingu. Tego dnia blisko 200 uczestniczek wyłonionych w eliminacjach regionalnych oraz castingu internetowego zjawiło się w centrum Mysia 3. Spośród nich jury w składzie: Jagoda Piątek - Włodarczyk (dyrektor konkursu Miss Polonia), Izabella Krzan (Miss Polonia 2016), Sylwia van Dorst (biuro Miss Polonia) i Igor Włodarczyk (PR Manager Miss Polonia) wyłoniło 19 uczestniczek, do których dołączyła Miss Polonia Litwy – Alicja Dowejkis.

Finał Miss Polonia 2017 zaplanowany został na 26 listopada 2017. Więcej szczegółów wkrótce.

RadioZET.pl/MissPolonia/SA