Zamknij

Miss Polski 2019: kandydatki do tytułu najpiękniejszej Polki. Oto wszystkie finalistki [ZDJĘCIA]

Piotr Krajewski
12.11.2019 16:20
Miss Polski 2019 kandydatki do tytułu najpiękniejszej Polki ZDJĘCIA finalistek
fot. mat. prasowe / Marta Macha

Kandydatki do tytułu Miss Polski 2019 są już znane. Wiemy, kiedy i kto powalczy o koronę najpiękniejszej Polki. Poniżej prezentujemy zdjęcia i nazwiska wszystkich finalistek Miss Polski 2019.

Miss Polski 2019: kiedy i gdzie odbędzie się finał konkursu?

Finał Miss Polski 2019 zbliża się wielkimi krokami. Wiemy już, kiedy odbędzie się jeden z najpopularniejszych konkursów piękności w naszym kraju.

Gala finałowa wieńcząca 30. edycję Narodowego Konkursu Piękności odbędzie się 8 grudnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Transmisję finału Miss Polski 2019 będziemy mogli śledzić na antenie Telewizji Polsat. Wydarzenie poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz, a na scenie wystąpią polskie gwiazdy: Kombii, Grzegorz Hyży i Sylwia Grzeszczak.

Miss Polski 2019: kandydatki do tytułu. ZDJĘCIA finalistek

Kandydatki do tytułu Miss Polski 2019 są już znane. W konkursie zmierzą się 24 finalistki z całego kraju. Oprócz korony i tytułu, kandydatki powalczą również o nagrody o łącznej wartości 100 tys. złotych, a także możliwość reprezentowania kraju w najbardziej prestiżowych konkursach piękności na świecie.

Poniżej prezentujemy zdjęcia wszystkich kandydatek do tytułu Miss Polski 2019. W październiku odbyła się oficjalna sesja zdjęciowa finalistek autorstwa Marty Machy.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK