Zamknij

Modne paznokcie na lato 2019. Jelly Nails podbijają Instagram

Sylwia Wamej
11.07.2019 11:15
Jelly Nails
fot. Instagram.com/luxlewks

Szukasz modnych paznokci na lato 2019? Jelly Nails to manicure, który opanował Instagram. Modne paznokcie o tej wdzięcznej nazwie są hitem letnich miesięcy i w krótkim czasie podbiły salony kosmetyczne.

Jelly Nails: Modne paznokcie na lato 2019

Jelly Nails to manicure, który podbija media społecznościowe. W letnich miesiącach można "zaszaleć", szczególnie jeśli chodzi o manicure. Nie trzeba stawiać na zachowawcze kolory i przesadną skromność. W letnich miesiącach warto postawić na odrobinę szaleństwa, czego dowodem jest Jelly Nails. Mówi się nawet, że to najmodniejsze paznokcie na lato 2019.

Wzory na najmodniejszych paznokciach 2019 inspirowane są słodyczami, które pamiętamy z dzieciństwa, m.in. galaretką czy żelkami. Manicure w tym stylu powinien być przezroczysty, ale jednocześnie też kolorowy,m.in. w odcieniach tęczy czy też uroczych i słodkich pasteli. Do Jelly Nails warto też dodać na przykład kwiatki lub inne kolorowe naklejki. Całość ma stwarzać wrażenie, jakby wzorki były zatopione w szkle.

Jelly Nails 2019.  Jak je wykonać w domu?

Jelly Nails, najmodniejsze paznokcie na lato 2019, wykonujemy oczywiście w salonach, ale możemy też zrobić je w domowym zaciszu. Potrzebne będą tipsy żelowe, lub zwykłe jednorazowe. Warto mieć też przy sobie naklejki na paznokcie. Warto podkreślić, że Jelly Nails są dość długie, więc nie każdemu ten typ manicure będzie się podobać.  Jednak w wakacje można przecież wrzucić na luz.

RadioZEt.pl/ Elle.pl/ SW