Zamknij

Monica Bellucci obcięła włosy. Fani zachwyceni nową fryzurą gwiazdy

Sylwia Wamej
25.09.2019 12:51
Monica Bellucci
fot. SplashNews.com

Monica Bellucci od lat była wierna swojej fryzurze, długim, ciemnym i rozpuszczonym włosom. Gwiazda zdecydowała się jednak na sporą zmianę i ostre cięcie. Fani są zachwyceni nowym wizerunkiem 54-letniej gwiazdy.

Monica Bellucci zmieniła fryzurę. Gwiazda obcięła włosy

Monica Bellucci uchodzi za jedną z najpiękniejszych aktorek na świecie. Gwiazda przez lata była wierna jednej fryzurze, długim ciemnym włosom. 54-letnia Włoszka postanowiła drastycznie zmienić wizerunek. Na pokazie mody Dolce & Gabbana w Mediolanie zaprezentowała nowy, świeży look. Gwiazda ścięła włosy i postawiła na bardzo modnego wśród gwiazd boba. Choć to rzeczywiście ogromna zmiana, aktorka w nowej fryzurze prezentuje się zachwycająco. 

Nowa fryzura gwiazdy świetnie skomponowała się z elegancką stylizacją na pokazie Dolce & Gabbana – białym garniturem przełamanym zmysłowym akcentem w postaci przezroczystej koszuli.

Fani zachwyceni nową fryzurą gwiazdy

Fani gwiazdy są zachwyceni jej metamorfozą. W komentarzach pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komplementów. Monica Bellucci wciąż jest symbolem seksu. Nie goni jednak za młodym wyglądem. Sama nie stosowała nigdy operacji plastycznych, ale nie zarzeka się, że nigdy nie podda się zabiegowi medycyny estetycznej. Nie uważam, że powinno się piętnować kobiety poddające się zabiegom medycyny estetycznej – mówiła Monica Bellucci w jednym z wywiadów.

Monica Bellucci nigdy nie stosowała też żadnych drakońskich diet. Trzeba jeść zrównoważone posiłki: ryby, mięso i makarony. Z drugiej strony… We Włoszech trudno utrzymać dietę. Tyle dań, tyle smakołyków… A do tego rozmawia się głównie przy jedzeniu – mówiła gwiazda.

Zagłosuj

Często chodzisz do fryzjera?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW